Люди, які надихають на створення власного бізнесу

С. Кріс Едмондс

Засновник «Цільовий Культурної Групи»

Едмондс вчить старших керівників, як кодифікувати їх бажані організаційні цінності і перетворювати їх в організаційну конституцію. Його новітня книга – «Двигун культури: основа для досягнення результатів, натхнення для ваших співробітників і перетворення вашого робочого місця».

Кевін Ейкенберрі

Головний потенційний директор «The Kevin Eikenberry Group»

Eikenberry – відомий виконавчий тренер і тренер з лідерства. Він є автором декількох книг, враховуючи «Чудове лідерство» і «Далекий лідер».

Тім Елмор

Засновник «Зростаючі лідери»

Доктор Елмор є визнаним експертом в поколіннях Y і Z. Він є плідним автором декількох книг, враховуючи «Похід з карти».

Еллен Еншер

Професор Університету Лойоли Мерімаунт

Доктор Еншер – професор менеджменту в Університеті Лойоли Мерімаунт та провідний спеціаліст з наставництва. Вона є співавтором «Power Mentoring»: як ментори і протеже отримують максимальну віддачу від своїх відносин.

Сьюзан Фаулер

Старший консалтинговий партнер «Ken Blanchard Companies»

Доктор Фаулер – професор Університету Сан-Дієго. Її новітня книга «Чому мотивація людей не працює … і що робить: нова наука про лідерство, активізації та залучення».

Еріка Аріель Фокс

Президент «Mobius», виконавче керівництво

Еріка Аріель Фокс – колишній директор Ініціативи Гарвардської угоди з ведення переговорів і автор бестселерів в New York Times. Її остання книга «Перемога зсередини: проривний метод лідерства, життя і довготривалих змін».

Маршал Голдсміт

Засновник «Marshall Goldsmith Group»

Голдсміт широко відомий як топ-лідер і хіп-тренер в світі. Він є автором понад 30 книг, враховуючи «Що потрапило сюди, не приведе вас туди».

Джон Гордон

Президент компанії «Джон Гордон»

Гордон вчить лідерів силі позитиву. Він є бестселером автора численних книг, враховуючи «Енергетичний автобус» і «Сила позитивного лідерства».

Брайс Хоффман

Президент «Red Team Thinking»

Хоффман – відзначений нагородами фінансовий журналіст, який пропрацював 22 роки в світовій автомобільній, високотехнологічній та біотехнологічній галузях. Він є першою цивільною особою, яка коли-небудь закінчила програму «Лідер червоної команди» армії США в Форт-Лівенворті, і його новітня книга «Червона команда: як ваш бізнес може перемогти в конкурентній боротьбі, кидаючи виклик усьому».

Саллі Хоґсхед

Засновник «Як Зачаровувати»

Хоґсхед є світовим авторитетом в науці про захоплення, заснованому на її дослідженнях понад 300 000 чоловік. Вона оглядач Inc.com і автор книги «Як світ бачить тебе і зачаровує: як зробити свій бренд неможливим для опору».

Карін Хурт

Генеральний директор «Давайте рости лідерами»

Херт відома своїми практичними порадами по лідерству, що випливають з її досвіду роботи в якості топ-менеджера Verizon Wireless. Вона є автором книги «Виграшна свердловина: керівництво менеджера з отримання результатів без втрати душі».

Тіффані Яна

Співзасновник і генеральний директор «TMI Consulting»

Яна є експертом в області різноманітності та відкритості і була включена до списку «Жінки, гідні уваги» журналу Diversity Journal. Вона є автором книги «Подолання упередженості: побудова справжніх відносин через відмінності».

Джатай Янов

Принципал

Янов викладає уроки зі своїх 25 років судових розглядів з приводу токсичних відносин на робочому місці. Його остання книга – «Важка мудрість: правдиві історії з окопів управління».

Шон Канунгу

Старший менеджер з стратегії «Deloitte Digital»

За останнє десятиліття з Делойт, Канунгу, він був визнаний у всьому світі за його роботу в області інновацій. Він є одним з організаторів підкасту The Dip, присвяченого стратегії, маркетингу та інновацій.

Емі Кейтс

Керуючий партнер «KatesKesler Organization Consulting»

Кейтс є експертом в галузі організаційного дизайну і прийняття обґрунтованих рішень. Вона є співавтором «Bridging Organization Design and Performance».

Керрі Керпен

Генеральний директор «Likeable Media»

Керрі Керпен – визнаний експерт з соціальних мереж і автор книги «Працюйте: секрети успіху від найсміливіших жінок в бізнесі».

Люди, які надихають на створення власного бізнесу