Кілька причин того, чому у вашій ліні винен начальник

Часто виникає відчуття ліні і падає працездатність після кожної наради? Може вся справа у вашому керівнику? От саме в попередній статті ми писали про всі позитивні якості справжнього керівника, і це буде дуже пов’язано з цією статтею, адже перше, що пригнічує після наради з начальником – це його зайвий егоїзм. Досить важко працювати з людиною, яка вважає, що тільки вона має рацію, а в кожній дрібниці шукає якісь каверзи. Які ж інші причини того, що лінь з’являється тільки завдяки вашому начальникові?

Дуже важливим фактором з боку начальника, який пригнічує бажання працювати в усі сили, є занадто маленька зарплата і відсутність премій. Я не кажу про те, що премія повинна бути кожного місяця і дуже велика, але як заохочувальний приз після успішно виконаної роботи з якимось великим й надскладним проектом буде дуже гарною новиною для всіх працівників. Так ті люди, які тільки здалеку допомагали здійснити цей проект, будуть мати на увазі, що на наступний раз потрібно бути в ролі головних, а не ховатися в тіні.

Такі співробітники можуть краще відкритися і показати все, що вони можуть, але не хочуть робити. Зарплата ж це як деяка оцінка за виконану роботу протягом місяця. Буває дуже прикро, якщо витратив усі свої сили, а зарплати навіть не вистачить, щоб заплатити за квартиру і ще купити продукти харчування. Тоді вже точно подіє те правило, якого зараз дотримується багато хто. І звучить воно так: «Яка зарплата, так і працюємо».

Наступна причина, яка тільки допомагає розвиватися ліні – це так звана економія на хороших, розумних кадрах. Багато керівників хочуть, щоб на них працювало менше людей, адже грошей на зарплату піде менше, але щоб кожен з них працював за двох або за трьох. До слова, в такій ситуації, заради економії свого бюджету, керівництво не помічає, як вибирає не тих людей. Іноді це і може спрацювати, але якщо людина, наприклад, повинна піти на важливу зустріч з японцями, але при цьому японської мови вона не знає, ясна річ, що все обернеться провалом. Чому не мати в своїй компанії хороших фахівців, які чітко розуміють, що і як потрібно робити.

Наступна причина дуже пов’язана з попередньою і її можна окреслити, як занадто велике навантаження на одну людину. Так комусь ви можете дати тільки одне завдання і не будете впевнені в тому, що до вечора воно буде якісно зроблено, а комусь відразу кидаєте по 5-10 завдань, адже знаєте, що ця людина в будь-якому випадку все це до вечора зробить у кращому вигляді. Це, звичайно, дуже добре мати такого універсала і професіонала, але ж не варто зловживати вихованістю і відповідальністю інших людей. Майте хоч якусь повагу, адже на вас в першу чергу працює людина, у якого є свої проблеми. Вона може погано себе почувати або просто не виспатися через безсоння. Людина – це не робот і не машина, яка виконує всі ваші команди.

І остання причина, яка призводить до ліні і зниження працездатності – це відсутність навчання. Ви, як хороша людина, хочете допомогти людині з роботою і приймаєте того, хто навіть не має найменшого розуміння, чим займається ваша компанія. Так, є ситуації різні і люди також. Є такі унікуми, які за кілька тижнів повністю адаптуються до всього нового і швидко входять в курс справи. Але таких є мало. Людина без навчання втратить з часом свій потенціал і, дивлячись на інших, розчарується в собі і в тому, що вона чогось досягне. А це вже погано позначиться на вашому бізнесі.

Кілька причин того, чому у вашій ліні винен начальник