Кілька міфів про транспортні перевезення

Транспорт – це те, чого потребує кожен. І ось на ринку міжнародної транспортної та митної логістики працює безліч організацій. Це можуть бути якісь великі компанії або ж зовсім невеликі, які на чолі мають індивідуального підприємця. Ну або ж навпаки великі компанії, які є частиною цілого холдингу. Кожна компанія в свою чергу рекламує і має свої якісь конкурентні переваги. Є також деякі реальні плюси, які впливають на вартість і швидкість роботи. Щоб краще про них дізнатися, потрібно поговорити про міфи, які пов’язані з транспортними поставками.

Тому зараз я вам пропоную розглянути короткий опис логістики, щоб у деяких моментах розвіяти всі ваші ілюзії, а в деяких, можливо, їх і підтвердити.

Міф перший говорить – наявність власного автотранспорту в будь-якому випадку знижує не тільки терміни доставки, а і її вартість. Більшість підприємців вірять цьому, оскільки частково це може бути правдою. Не потрібно чекати своєї черги. Простіше завести машину і поїхати за замовленням. Але от не враховується те, що можна так само потрапити в пробку і тоді не економиться час взагалі.

Та й виходить набагато довше. Тому, моя вам порада: якщо вже і є спеціальні для цього компанії, які зможуть вам надати всі необхідні умови, краще користуватись ними, ніж витрачати свій час, який, до речі, ви могли використовувати з користю, та й гроші теж. Адже вам доведеться робити якийсь об’їзд, а на це витрачається чимало бензину. Ось вам і виявився даний міф якраз таки тією самою невиправданою ілюзією.

Важливу роль при цьому відіграють і логістичні оператори. У більшості випадків вони формують блок надійних і перевірених партнерів. Вони прекрасно справляються зі своїми обов’язками. Це в свою чергу дає транспортним експедиторам деякі конкурентні переваги.

Перше – це різноманітність маршрутів автомобільних перевезень і велика ймовірність підібрати якийсь певний автомобіль за своїми уподобаннями та побажаннями. Це дуже добре діє, оскільки люди можуть говорити з реальними людьми по телефону. А це означає, що той самий оператор може щось порадити від себе. До того ж, оператори логістики допоможуть вирішити вам всі питання. За рахунок цього ви зможете отримати більш якісний сервіс.

Переходимо до другого міфу. Він говорить про те, що прямий договір з морською лінією завжди гарантує більш низькі ставки так сказати. В основному, цими шляхами користуються великі холдингові іноземні структури. Їхні офіси або ж філії розкидані по всьому світу і такий варіант є кращим у даному випадку. До того ж, зазвичай цінову політику в цих організаціях визначає не кожна філія, а той самий головний офіс. І за рахунок цього і можуть надаватися знижки під великий гарантований термін.

Та й ще, при роботі з морськими лініями потрібно враховувати те, що велика структура робить компанію більш гнучкою і адаптивною. І якщо трапиться якийсь форс-мажор, то це не створить велику проблему. Можна дуже логічно і оперативно поміняти маршрути, а також розподілити вантажі у зовсім інших напрямках. Цей міф для нас все-таки не виявився міфом. І навіть скажу більше – такий варіант транспортних перевезень можете мати на увазі.

І міф під номером три. Чим більше транспортна компанія, тим краще буде сервіс. Безумовно, масштаб організації відіграє дуже важливу роль. Але навіть дуже маленька компанія, якою управляють і в якій працюють максимум 5-8 чоловік може надати вам найкращий сервіс. Великі компанії, в основному, мають велику цінову політику. Тому даний міф знову ж вважаємо ілюзією. Не потрібно якось перебільшувати і намагатися віддати побільше грошей. Більше – не означає краще. Розмір не завжди визначає якість.

Кілька міфів про транспортні перевезення