Кращі програми Instagramа

Так як раніше ми розповіли вам трохи про Instagram, а точніше поговорили про те, як же правильно взаємодіяти зі своєю цільовою аудиторією, я хочу вам розповісти також про кращі додаткb. Це буде корисно в тому випадку, якщо ви хочете вести свій власний блог, створювати якісь інтернет-магазини, працювати професійно або ж це просто ваше хобі.

Ключовими додатками для Instagramа, які допоможуть і вашу роботу, і ваше просте захоплення зробити більш успішним і продуктивним є такі:

Перший додаток – це Instarepost. Ні для кого не є секретом, що функція репоста в Instagramі, по суті, і зараз не дуже то добре й працює. Для більшої зручності і створюються деякі додатки, які дозволяють ділитися всім контентом, який сподобався. За допомогою цієї програми ви можете з легкістю перетворити свій профіль в так звану цукерку. Ось, наприклад, щоб фото або відео, якими ви зацікавилися, виглядали красиво і гармонійно можна, наприклад, скористатися одним із шаблонів в цьому додатку.

Наступним корисним додатком є ​​Instastories. Я навіть сама користувалася цим додатком і мені він дуже сподобався, оскільки я часто чищу профіль від якихось старих фото або чогось збереженого. Але мені хотілося б, щоб ці старі фотки на пам’ять залишалися десь на комп’ютері або ноутбуці. І ось за допомогою цієї програми ви зможете зберігати фото і відео, завантажувати їх безпосередньо на той пристрій, що потрібно.

Цей додаток допомагає спростити процес скачування, адже потрібно тільки вставити в додаток посилання на пост і всі матеріали автоматично завантажуються на ваш смартфон, планшет. Загалом, дуже прикольно і неймовірно зручно, практично. У додатку існує не тільки платна версія, але є безкоштовна. Це більш спрощений варіант, але якщо в інтересах тільки завантажувати щось іноді, то і так піде. А платна версія більш кошерна, але вона допомагає вам завантажувати матеріали без будь-якої реклами і водних знаків.

Ще один додаток, який все таки більше зацікавить, напевно, тих, хто має свій блог і хто радий кожному підписнику і так далі – це додаток Followers. Воно говорить саме за себе. У додатку можна подивитися всі нові підписки і відписки. Можна дізнатися про кращі та гірші пости. Ви можете подивитися активність ваших підписників, а також отримати інформацію про тих, хто найчастіше коментує ваші пости, хто їх лайкає, а хто зовсім не активний.

Особисто я думаю, що це дуже актуально для блогерів, оскільки в наших соціальних мережах все таки існує певне обмеження на рахунок кількості підписників. Якщо у вас їх вже назбиралося дуже багато і є хтось зовсім не активний, то вже так склалася доля, що вам доведеться цю людину видалити. Все ж буває і таке, що люди втрачають паролі до своїх облікових записів і відписатися вони не мають можливості, а ви якраз можете це зробити.

Content Office. Дехто називає це ідеальним додатком для планування свого контенту. Чому? Та тому, що він включає всі текстові шаблони, колекцію певних хештегів, всю інформацію про статистику, найкращий час для публікації тих чи інших постів і так далі. Крім цього, в даному додатку можна також бачити статус готовності постів і всі різні нагадування про ті чи інші чернетки, про всі ваші коментарі і ще багато чого цікавого.

І останні п’ятий додаток Adobe Lightroom. Це справжня палочка-виручалочка для тих, хто хоче не тільки швидко, але і якісно обробити фото. Ця програма є не найкращою, але одна із. Вона дозволяє коригувати баланс кольорів, додавати яскравості, працювати зі світлом і тінню й додавати різні цікаві ефекти або ж створювати свої. Тут вже потрібно дивитися на те, чи платна це версія або ж безкоштовна. Але я вважаю, що навіть такий невеликий список для вас виявиться все таки корисним і ви обов’язково ним скористаєтеся.

Кращі програми Instagramа