Кращі дизайни для оформлення домашнього кабінету або робочої зони

Хорошому керівнику особистий кабінет потрібний не тільки на роботі, але і вдома. Це просто безсумнівно. Так оформлення домашнього кабінету зазнало безліч етапів і змін. Раніше, наприклад, в домашній кабінет запихали великі стелажі, які за своїми розмірами досягали самої стелі і тоді це по суті було модно і красиво, але ж час іде і все змінюється. Так і сучасний дизайн домашнього кабінету трохи змінився і тепер не обов’язково там розміщувати безліч шаф, об’ємних і великих по своїх розмірах стелажів, важких і масивних стільців і столів.

Загалом я думаю ви прекрасно розумієте про що зараз йде мова. Зараз при оформленні домашніх кабінетів віддають перевагу легкості, комфорту і певній функціональності, яка дуже таки доречна. Адже ваш домашній кабінет не для того створений, щоб хвалитися ним і його оформленням, а для того, щоб вам там було досить комфортно працювати. Щоб стіни не тиснули на мізки і не нагнітали. Чи не так?

Багато хто ж має не дуже велике житлове приміщення, тому цілий кабінет вони не можуть для роботи виділити. Але тим не менш можна відокремити невеликий простір і виділити його якось за кольором і оформленню. Вийде така собі робоча зона.

У будь-якому випадку потрібно враховувати розмір кімнати і як падає світло, щоб і так маленьку кімнату ще більше не зменшити. Найбільш популярними зараз є такі дизайни оформлення домашніх кабінетів, як класика, хай-тек і мінімалізм. Ми раніше вже трохи про деякі розповідали, тому, я думаю, ви вже зрозумієте, що все лаконічно і просто.

Отже, почнемо з класичного стилю. Для класичного стилю характерне розміщення деяких елементів. Це такі, як робочий стіл, стілець або крісло робоче, невеликий стелаж і шафа для книг. Запитаєте для чого диван, але ж ситуації різні бувають. Іноді трапляється, що дуже сильно запрацювався і йти вже до спальні немає сил. Тоді можна прилягти на дивані або навіть просто для прийому ваших колег ви можете його використовувати, щоб не наставляти багато стільців у кабінеті. І колірна гамма такого кабінету буде досить світлою і приємною для сприйняття. А при виборі штор для вашого кабінету, якщо це окрема кімната, віддавайте перевагу важким матеріалам, щоб підкреслити статусність того ж кабінету.

Для освітлення досить буде двох або трьох світильників, які не будуть дратувати очі, а тільки додадуть атмосфері внутрішнього спокою й умиротворення, натхнення на роботу. А в якості декорації ви можете використовувати настінні картини й живі вазони.

Мінімалізм. Що ж він має на увазі? Схожий він з класичним стилем чи ні? Тут все таки менше необхідних предметів для оформлення кабінету або робочої зони. Вам потрібен тільки стіл, але дуже багатофункціональний, щоб там помістилося кілька книг, документи та інші робочі приналежності.

А також вам потрібен, звичайно ж, стілець і приблизно 2 світильники, які, як і в першому випадку, тільки підкреслять робочу атмосферу. Тут не потрібно ніяких яскравих акцентів і елементів декорації. Спокійні кольори і їх відтінки. Саме мінімалізм відмінно підійде для оформлення більше робочої зони, ніж кабінету. Адже по суті не вимагає великої кількості складових елементів і необхідних меблів.

І останній – це суперсучасний стиль. Це стиль хай-тек. Він, як і мінімалізм, не терпить будь-яких дрібних деталей декору тощо. Йому більше притаманні металеві та скляні предмети. Тому цей стиль підходить більше для оформлення не робочої зони, а кабінету, де дітям особливого доступу немає. Адже в іншому випадку, скляний стіл перетвориться за короткий час в бите скло і тоді у вас буде мало радості від вашого вибору стилю для домашньої робочої зони.

Тут вже можна грати на контрастах, вибирати більш яскраві кольори, але не більше трьох кольорів. А замість масивних штор виберіть краще жалюзі або рулонні штори. Що стосується світла, то воно таке ж, як і в перших двох випадках, а для декору можете поставити підлогову вазу. І це по суті максимум, адже тут нічого зайвого не потрібно.

Кращі дизайни для оформлення домашнього кабінету або робочої зони