Корисна бізнес-література 2: топ найкращих книг.

Вітаю вас, мої дорогі! У попередній статті ми почали з вами говорити про хорошу і якісну бізнес-літературу, яка здатна не тільки вмотивувати людину на новий успіх, але і відповісти на безліч питань, що цікавлять. Цілком логічно буде продовжити цей список, який, в принципі, може бути нескінченним. Оскільки такої літератури є більш ніж достатньо. Я ж в свою чергу додам лише ті, що стали популярними відносно давно і для багатьох. Адже треба починати саме з цього. А потім вже, визначившись з інтересами, шукати те, що доводиться до смаку тільки вузькому колу.

І в сьогоднішній статті першою книгою буде «Bullet Journal метод. Переосмисли минуле, упорядкуй сьогодення, спроектуй майбутнє ». Ця книга належить Райдеру Керролу. Вона не зовсім проста для сприйняття, але хто захоче, той розбереться навіть у цьому. Тут описується більше спосіб, подібний Шерлоку. А точніше, книга ця наштовхне вас на те, щоб розкласти все по поличках і навести в будь-якій сфері діяльності порядок. Крім цього, книга навчить вас креативності, адже змусить вас вирішувати безліч проблем одночасно. Рекомендації цього автора можна застосовувати, як у діловій сфері, так і в сфері особистого життя. Все тому, що допомагає знайти внутрішню гармонію і той самий баланс, до якого всі прагнуть.

З чим у вас асоціюється слово «дилема»? З проблемою? А ось Клейтон Крістенсен, автор книги «Дилема інноватора», вирішив більше уваги зосередити не на самій проблемі, а на її вирішенні. Так в цій книзі пояснюється те, чому різні успішні компанії хоч і роблять все правильно, але все ж втрачають і свої лідерські якості, і капітал, і навіть головні позиції на ринку. Автор же наочно показує, що ж потрібно змінити і якими способами. Дана книга є трохи провокаційною, адже містить ті бізнес-рекомендації, які просто зобов’язані знати всі підприємці та керівники. Але провокація проявляється якраз таки в методах самого автора і манері написання. Тут все просто і точно.

Третя книга Кейта Феррацці. Має вона назву «Ніколи не їжте поодинці й інші правила нетворкінгу». Якщо ви пам’ятаєте, то ми вже писали про нетворкінг. І говорили про те, що це такий собі особливий інструмент для створення бізнесу, його нормального функціонування і розвитку. Ця книга являє більше емоційний аспект. Що ж мається на увазі? Якщо говорити, наприклад, про класичну літературу 20 століття, то тоді емоції вважалися не настільки важливими і багато хто їх просто ігнорував. Правив холодний розрахунок і розум, грубо кажучи. Вже на початку 21 століття навіть в сфері бізнесу на емоції почали звертати увагу і зовсім не вважали проявом слабкості в діловій сфері.

У літературі 21 століття вже цінується емоційний інтелект і та сама небайдужість до оточуючих і їхніх проблем. У цій книзі йдеться про те, що можна, по суті, бути співпереживаючою людиною. Але це не виключає факт того, що така людина може бути по-особливому успішною у сфері бізнесу. Така книга «прокачає» ваш емоційний інтелект і навчить жити з усіма людьми. Крім цього, вона навчить вас розширювати своє коло спілкування з легкістю і простотою. Як би там не було, але і такі навички просто необхідно мати кожному підприємцю і керівнику. Ви згодні?

І остання в цій статті, четверта книга – це книга «Як перестати турбуватися і почати жити» Дейла Корнегі. У цього автора, до речі, подібних книг є ще багато. Але хотілося б виділити саме цю. Оскільки в ній ви знайдете такий собі набір усіх практичних формул. І дізнаєтеся, до слова, як позбавитися від тієї найпоширенішої звички переживати через дрібниці. Правда ж, що вона вас теж часто турбує? Крім цього, книга Дейла Корнегі навчить вас боротися зі страхом перед майбутнім і впевнено робити крок на зустріч всьому новому. Нехай і трішечки, але це посприяє вашому щасливому і безтурботному в деякій мірі життю.

Корисна бізнес-література 2: топ найкращих книг.