Корисна бізнес-література: кілька хороших прикладів

Неодноразово говоримо про те, що важлива мотивація. Хтоcь її знаходить дуже легко в якихось рутинних справах, а комусь потрібні хороші приклади або книги, які мотивують на успіх. Такі книги виступають цінним ресурсом формування поглядів і переконань. У них можна знайти відповіді на найважливіші питання. Починаючи від того, як жити щасливо і успішно, закінчуючи бізнес-результатами.

Ось сьогодні, я хочу поділитися з вами цими книгами. Про кожну я трішечки розповім, і якщо воно вас зацікавить хоч трохи, то не відкладайте її прочитання на довгий час. Ось перша книга автора Мері Кей Еш «Про вміння працювати з людьми». Ця книга не написана просто так з голови. Цю книгу автор створила на своєму прикладі, оскільки вважає, що це виступає найефективнішим мотиватором для інших. Починаючи свій бізнес, автор вже знала кілька історій успіху інших людей. Це її наштовхнуло на дуже цікаву думку. Навіть якщо вона буде чимось керувати, то обов’язково до всіх людей буде ставитися однаково і не привзято.

Автор у своїй книзі говорить про те, що з людьми треба поступати справедливо і представляти іноді себе на їхньому місці. Ось можна навіть задати таке питання собі: «Як би я хотіла, щоб зі мною поводились, якщо буду на місці тієї чи іншої людини?». Таке питання дуже швидко приводить до тями, коли ми хочемо когось сильно насварити за погано зроблену роботу через поважні причини. Таких прикладів в книзі є більш ніж достатньо і є чому повчитися. Оскільки філософія цього автора через часи все ж рухає ростом і розвитком її компанії. Крім цього, допомагає змінювати на краще життя інших людей. І не дарма, адже її філософія заснована на загальнолюдських цінностях.

Про наступну книгу ви напевно чули, а хтось може і читав уже її. Книга «Моє життя, мої досягнення» Генрі Форда – це така собі класична бізнес-література. Ця книга є популярною ще з 1932 року, але не втрачає своєї актуальності і зараз. Найкорисніше, можливо, те, що вона переведена на десятки мов і також є загальнодоступною, що не може не радувати. Багато хто вважає, що ця книга теж є автобіографічною, але більше вона підходить під автобіографію його справи, ніж життя. У цій книзі ви знайдете різні успішні принципи компанії і створення бізнесу. Прикладом послужать і певні перемоги і падіння, помилки, прориви і ризики. Форд тут ділиться своїм досвідом і своїми думками, теоріями і простими, банальними на перший погляд ідеями.

Ще одна книга – це книга Стівена Кові, про приклад якого ми говорили в одній з попередніх статей. Це книга «7 навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості». Хто як, а ось Стівен Кові є відмінним мотиватором вже точно. Його книга – це такий собі бестселер в стилі менеджменту. За допомогою цієї книги ви зрозумієте не тільки сенс вашого бізнесу, але і те, що ви взагалі хочете від життя. Що в подальшому і допоможе розробити план досягнення успіху і поставлених цілей. Тут немає простих рішень, але є все для роздумів. Якщо ви любите щось ускладнювати, то ця книга явно для вас.

Чи любите ви стратегічно думати і приймати рішення? Якщо так, то хочу вам запропонувати прочитати книгу «Стратегія життя» від Клейтона Крістена. У цій книзі ви можете прочитати про те, чому ж великі гроші не завжди приносять щастя. Або можете знайти відповідь на питання, який так довго мучить. І звучить він так: Чому близькі не завжди підтримують? Книга навчить вас думати не емоціями, а розумом. Вона допоможе вам стати сміливіше на шляху прийняття важливих рішень. Що вже приведе до щасливого і успішного майбутнього.

Таких книг існує ще багато і, мабуть, наступну статтю ми знову присвятимо цій темі. Адже хороша бізнес-література вчить не тільки теорії, але і тому, як це все застосовувати на практиці.

Корисна бізнес-література: кілька хороших прикладів