Комерційна архітектура як частина бізнесу

Доброго часу доби, мої дорогі! Хочу вам сказати – якщо ви раптом для свого бізнесу вибрали напрямок комерційної архітектури, то і тут у нас знайдуться поради або ж найпоширеніші тренди й тенденції.

Так ось навіть в цій сфері діяльності, як і в будь-якій фешн-індустрії або, наприклад, в ресторанному або ресторанно-готельному бізнесі і багатьох інших видах діяльності саме у сфері бізнесу, більше важлива все таки не тільки популярність, а й інші життєві і часові ресурси так бби мовити. Тому від таких ресурсів та елементів безпосередньо залежить швидкість і м’яко кажучи реактивність комерційного успіху у вашій такій діяльності. Ви згодні зі мною?

Так, наприклад, якщо розглядати найпоширеніші тенденції комерційної архітектури, то можна виділити кілька. Це, звичайно ж, дизайн і об’єднання його з екологією, а точніше це екологічна архітектура. Що ж має на увазі під собою ця тенденція? Мова йде, звичайно ж, про те, що багато хто не тільки так би мовити із локальних, але й світових архітекторів, природу використовують не тільки в цілях відпочинку і душевного натхнення.

Так, наприклад, Жан Нувель на пару з ботаніком Патріком Боаном створюють вертикальне озеленення, а також проектують безліч інших подібних багатофункціональних об’єктів. Бачите – їм нічого не завадило використовувати природні багатства майже не за призначенням. Вони заробляють на тому, що багато людей хочуть простої краси, яка буде прикрашати їх двори й території при будинках. Непогано адже ж, правда?!

Що ж робимо ми? Отже, часто ми будуємо свій бізнес в закритому просторі, а саме, в офісах, де за тими чи іншими перегородками, стінами колеги не бачать один одного. Та й думаю натхнення на роботу і прояв своїх здібностей більше виникає у виразно невимушеній обстановці. А природа та її багатства є просто незамінними для цього. Адже по суті твоя робоча зона – це частина парку, двору чи чогось ще, де або вистачає зелені і краси, або перед тобою стоїть завдання поповнити це все. Твори, що душа забажає.

Друга тенденція в комерційній архітектурі – це варіативність і так би мовити  гнучкість. Тут мова йде більше про те, щоб були відкриті плани, які допомагають не тільки вам, як виконавцям, а й людям, які перед вами стоять в якості споживача. Відкритість планів дає можливість швидше знайти не тільки спільну мову, але й способи реалізації того чи іншого проекту.

Ще важливо тут говорити і про те, що на зміну старій і навіть жорсткій архітектурі прийшла трохи вільна і вже трансформована архітектура з іншими різноманітними елементами, які тільки допомагають розширити коло діяльності. Можна сказати, що в процесі зміни старої архітектури змінився повністю сценарій, який часто виникає між виконавцем і споживачем. Але тим не менше – це набагато кращий і більш стратегічний погляд у сам майбутній проект.

Далі, третя тенденція стосується коворкінгу. На перший погляд – це щось складне і заплутане, але насправді це якраз таки та трансформація, яка працює на людей більше. Вона дає більше свободи, а це значить, що не обов’язково сидіти в офісі для виконання тих чи інших завдань, а якщо вже чиєсь місце в компанії цього вимагає, то ніякої проблеми немає, щоб сидіти в традиційному офісі. При такій системі навіть для дітей працівників організовують певну кімнату з усіма розвагами. Це, я думаю, більше подобається людям і є більше наснаги до роботи.

І остання четверта тенденція – це по суті багатофункціональна і так би мовити розумна архітектура. По суті не всім зараз потрібна тільки одна краса. Багато хто орієнтується вже більше на комфорт і зручність у додаток до тієї ж краси. Коротко кажучи – це повинен бути, як розумний будинок, який буде допомагати реалізовувати ті чи інші дії. Тут має місце також й індивідуальний підхід в обслуговуванні і управління технікою робочим місцем.

Я думаю, що саме ці тенденції допоможуть вам розвивати свій вже створений бізнес в цій сфері або ж при бажанні відкрити новий, або переформатувати старий в цей.

Комерційна архітектура як частина бізнесу