Книги про бізнес Тіма Ферріса, Гері Вайнерчук, Малкольма Гладуелл, Кела Ньюпорта

Ці бізнес-книги відмінно підійдуть усім, хто хоче почати (і розвинути) бізнес, просунутися по кар’єрних сходах, розвинути навички та стати більш ефективним в життя і на роботі. У сучасному світі, де є бізнес-курси онлайн, дорогі навчальні семінари і коучингові програми, мало хто використовує книги, як джерело знань для бізнесу. .

Це кращий список найактуальніших і кращих бізнес-книг для підприємців-початківців, креативників і професіоналів, які можна прочитати в 2019 році.

1. Плем’я наставників (Тім Ферріс)

Короткий життєвий рада від кращого в світі Тіма Феррісс. Ця неймовірна бізнес-книга стала кульмінацією всього, над чим Тім Феррісс працював за останнє десятиліття. Від написання одних з найпопулярніших книг за життєвими порадами всіх часів до запуску постійного під номером 1 бізнес-подкасту Apple.

2. Інструменти титанів: тактика, рутина і звички мільярдерів, ікон і виконавців світового рівня (Тім Феррісс)

У ній зібрані кращі бізнес-поради, поради щодо підвищення продуктивності, життєві уроки і багато іншого від всіх гостей подкасту Тіма, від Тоні Роббінса до Дерека Сіверса, Деймонд Джон і багато інших. Читання цієї бізнес-книги є однією з найдоступніших інвестицій, які ви можете зробити в майбутньому як підприємець.

3. «Crushing It», або «Розбиваючи це: як великі підприємці будують свій бізнес і вплив» (Гері Вайнерчук)

Чотириразовий автор бестселерів New York Times Гері Вайнерчук знову приносить тепло своєї нової ділової книгою під назвою «Crushing It», яка вже потрапила в список бестселерів Amazon в соціальних мережах для бізнесу ще до запуску.

Ця нова книга містить хроніку абсолютно нових уроків, стратегій, тактик, рад і натхнення, витягнутих безпосередньо з його власного досвіду посиленого бізнесу і досвід десятків інших впливових осіб і підприємців з усього світу. Вайнерчук пропонує свіжі тактичні поради про те, як стати брендом в соціальних мережах, таких як Twitter, Facebook, YouTube, Instagram і Snapchat або платформах подкастів, таких як Spotify, Soundcloud, iHeartRadio і iTunes, і інші нові платформи, такі як Musical.ly .

Якщо ви хочете створити бренд, здатний розвинути ваш бізнес, це обов’язкова книга на рік. І хоча це посібник з побудови власного шляху до професійного та фінансового успіху, пам’ятайте, що справа не в тому, щоб розбагатіти. Йдеться про життя на ваших власних умовах.

4. Викиди: історія успіху (Малкольм Гладуелл)

Компанія Outliers отримала визнання за популяризацію досліджень, які привели до формулювання правила 10 000 годин для досягнення майстерності в будь-якому предметі за допомогою навмисної практики, хоча з тих пір було доведено, що практика є лише компонентом того, що потрібно, щоб стати експертом в своєму ремеслі . Що найпрекрасніше в Outliers, так це те, що книга прагне відповісти на просте запитання: «Що відрізняє відмінників?». Гладуелл вважає, що ми приділяємо надто мало уваги культурі, сім’ї, покоління успішних людей і унікальним переживань їх виховання. У книзі Гладуелл фокусується на пошуку груп успішних людей і розкритті того, як саме вони досягли рівня свого професійного чи особистого успіху.

Він стверджує, що успіх тісно пов’язаний з можливостями і кількістю часу, який люди проводять, займаючись своїм ремеслом. Крім того, Гладуелл також розповідає про необхідних компонентах для пошуку (або створення) значимої роботи, яка надихнула мене на мою першу гостьову публікацію в блозі Buffer і привела мене на шлях вивчення того, як заробляти на блогах і перетворювати цей сайт в реальний бізнес.

5. Глибока робота: правила цілеспрямованого успіху в абстрактному світі (Кел Ньюпорт)

Бестселер Wall Street Journal, ця бізнес-книга стверджує, що один з найцінніших навичок в світі швидко стає рідкісним – здатність без відволікання уваги зосередитися на складному завданні. Автор Кел Ньюпорт пояснює, що, опанувавши цим навиком, ви зможете більш ефективно обробляти складну інформацію і отримувати кращі результати за менший час. Є навіть версія аудіокниги, доступна для прослуховування на Audible.

Книги про бізнес Тіма Ферріса, Гері Вайнерчук, Малкольма Гладуелл, Кела Ньюпорта