Зменшення витрат рівноцінно збільшенню капіталу?

Всіх і завжди цікавить питання того, як же збільшити прибуток. Поки ми будуємо тільки свій бізнес, ми задовольняємося малим. Але як тільки ми починаємо досягати чогось більшого, то і не намагаємося зупинитися. Чим більше ми маємо, тим більше хочемо. Не пам’ятаю, хто так говорив, але з кожним разом переконуюся, що ця людина була неймовірно права. У сфері бізнесу – це дуже хороша риса характеру – хотіти більшого. Але ще краще, якщо все це поєднується з умінням все красиво і грамотно організувати.

Сьогодні я хочу вам розповісти про один, на перший погляд, дивний спосіб збільшення капіталу. Я впевнена, що про цей спосіб знають всі, але не всі наважуються його спробувати на своєму прикладі. Для того, щоб збільшити капітал – потрібно зменшити витрати. Так говорить наше правило і спосіб. Але як же все це грамотно зробити, щоб не зазнати краху?

Ви не повірите, але бізнес витрати можна зменшувати багато де і для цього є не менше можливостей. Потрібно тільки гарненько за цим всім стежити. Але зверніть увагу на ще одне правило: не намагайтеся скоротити витрати на бізнес за всяку ціну. Краще такі скорочення робити там, де є для цього можливості.

Ось кілька порад з приводу того, як зменшити витрати без шкоди для вашого бізнесу:

Довіряй, але перевіряй. Чи давно ви чули про це правило? Якщо так, то поверніть його в своє життя цілком. Ви ніколи не можете бути на 100% впевненим у тому, що люди, які з вами співпрацюють або ті, хто працює у вас, ніколи і ні за яких обставин вас не обдурять. Тому, як багато вже раз ми говорили, якщо ви взялися створювати бізнес і його розвивати, краще вже вибирайте те, що вам цікаво і те, в чому ви, як риба у воді.

Якщо у вас є можливість перевірити, наприклад, всі накладні особисто, то обов’язково це зробіть. Нехай краще ви не сходите на черговий ланч, але вже точно будете в курсі всіх справ вашої фірми.

Не переплачуйте. Буває таке, що люди, які вже, як вони думають, мають багато грошей, впевнені в тому, що вони можуть собі абсолютно все дозволити, а їхні фінанси вже нескінченні. Так ось в таких випадках потрібно гарненько подумати перед тим, як дозволяти собі все занадто дороге. Я не кажу, що потрібно жорстко економити, але якщо є можливість десь сторгуватися або просто не переплатити більше, то чому б і ні?! Навіщо віддавати великі гроші за звичайну наклейку бренду будь-якого, якщо його копія якістю нічим не поступається?

Купуйте тільки те, що вам необхідно, а не те, що вам сподобалося, але ви поки не вирішили, куди це все втиснути. Це реально в багато разів скоротить ваші витрати. Не будьте шопоголіком там, де це зовсім не доречно. Безліч речей, обладнання на деякий час можна брати просто в оренду. І це, до речі, в більшості випадків більш вигідно.

Контролюйте витрати на персонал. Ох, не подумайте, що я вам даю волю на те, щоб ви скоротили кожному зарплату. Я за те, щоб все було чесно і справедливо. Платіть добре, але от якщо одну і ту ж роботу виконує дві людини, хіба в цьому є якась логіка? Правильно, її немає, оскільки можна платити більше, але одній людині.

Остання порада, безумовно, сподобається всім підприємцям, але навряд чи сподобається персоналу. Але ніяких образ, це бізнес. Потрібно знати, кого відсіяти, а кому дати другий шанс. Є персонал совісний, і виконує роботу так, як треба. А є ті, хто за рахунок інших, хоче досягти великого кар’єрного росту. От саме другу групу можна сміливо звільняти, якщо, по суті, толку від них ніякого.

Зменшення витрат рівноцінно збільшенню капіталу?