Еріка Саллу про 3 найгрубіших помилки підприємців

Використовуйте ці поради

Від складання власного графіка до відмови від багатозадачності дізнайтеся, як підвищити свою продуктивність як підприємця.

Що ж, на вашу думку, є трьома основними помилками підприємців, коли вони хочуть бути більш продуктивними?

Складіть свій розклад

По-перше, якщо ви постійно забуваєте про те, що хотіли зробити, то ці порада точно для вас. Можливо ви не станете супер пунктуальними підприємцями, але принаймні завдяки нотаткам не забуватимете про важливі справи. Особливо розклад потрібен тим, хто заплпновує одразу велику кількість справ на день, тиждень або навіть на місяць.

Тому я рекомендую клієнтам, з якими я працюю, почати складати свій власний розпорядок справ Можливо, вони більш схильні до гнучкості у своєму житті, тому у них може бути гнучкий графік, але важливо встигати все.

Звичайно, ви не повинні складати графік свого робочого дня за зразком знайомого або партнера. Він має бути максимально комфортним саме для вас. Інакше він просто не матиме ніякого значення для покращення вашого життя та умов праці.

Створіть кордони і дотримуйтеся їх

Давайте поговоримо про кордони. У більшості випадків, якщо я говорю комусь слово «кордон», вони завмирають і думають: «О, чорт візьми, це позбавить мене волі», особливо якщо вони підприємці. Але насправді кордони полягають в тому, щоб створити життя, яке ми хочемо, бути більш справжніми, знати, що ми робимо, а чого не хочемо, а потім дотримуватися цього.

Нещодавно я була на конференції з групою людей з моєї професії, організаторами, і їх запитали: «У скількох з вас є політика скасування?» А потім: «У скількох з вас це застосовується?».

Вони могли б сказати три речі: вони могли б сказати, що вони завжди застосовують це, вони ніколи не застосовують це, або вони іноді застосовують це. Всі вони сказали ніколи, крім однієї людини, яка іноді її використовувала. Таким чином, люди створюють ці межі, але потім не дотримуються їх, що фактично робить їх більш непрофесійними і не зовсім справжніми. Так чому ви створюєте контракт, а потім не дотримуєтеся його?

Неправильно і незручно коли підприємці мають лише один робочий номер телефону. Це не дає змоги відпочити від робочого дня і чітко розмежувати повсякденне життя та работу. Тому ми радимо придбати ще один номер телефону для роботи, або залишити ваш телефон для роботи, а для себе придбати новий. Це дійсно полегшить ваше сприйняття робочого і вільного часу. Адже дуже емоційно тяжко відчувати себе у себе вдома як на роботі.

Мінімізація відволікаючих факторів

Друга найбільша помилка, якої припускаються підприємці, полягає в тому, що вони дозволяють всьому і всюди заважати їх пріоритетам, їх цілям. Перший спосіб відпустити це – це відвернути увагу. Люди часто думають, що відволікають увагу тільки інші люди, і у них немає контролю. Дуже часто я чую від людей, які говорять: «Я не контролюю це», як ніби, коли відволікаються, їм доводиться зупинятися і робити те, що відволікає. Але насправді багато людей створюють свої власні відволікаючі фактори.

Таким чином, такі речі, як електронна пошта, особисті справи допомагають нам, тому що це відволікає нас від реальної концентрації. Але насправді інші дослідження показують, що кожен раз, коли ми забираємо себе від чогось і повинні повертатися назад, нам потрібно переорієнтувати наш мозок, і знадобиться в чотири рази більше часу, щоб щось зробити, і ми робимо це гірше. Це неврологія, це повністю доведено.

Тому щоразу, коли ми дозволяємо відволікатися від інших людей або від нас самих, ми сповільнюється або стаємо менш продуктивними.

Зупиніть багатозадачність

Помилка номер три, яку я бачу у підприємців, це «спроба багатозадачності». В черговий раз нейробіологія довела, що наш мозок насправді не багатозадачний, він просто дуже швидко перемикається між завданнями, що уповільнює нас.

Тому, коли ми запрограмовані на багато, ми стаємо менш продуктивними. Зробити щось добре можливо тільки за умови, що ви приділятимете йому максимум своєї концентрації та зусиль. Як правило, це одна, максимум дві справи одночасно, які ви можете зробити дійсно на гідному рівні.

Користуйтеся цими порадами і будьте успішними та продуктивними.

Еріка Саллу про 3 найгрубіших помилки підприємців