Дюди, які всього досягли самі і проводять тренінги з бізнесу

Ден Негроні

Засновник і генеральний директор «Launchbox»

Негроні використовує свій досвід адвоката та старшого керівника, щоб допомогти компаніям подолати розрив між менеджерами і їх тисячолітніми працівниками. Він є автором книги «Погоня за релевантністю: 6 кроків до розуміння, залучення і максимізації лідерів нового покоління на робочому місці».

Мерилін Пол

Співзасновник «Bridgeway Partners»

Доктор Пол – експерт з управління часом і благополуччя, а також автор книги «Оазис в часі: як день відпочинку може врятувати ваше життя».

Ден Пінк

Автор

Pink був названий одним з 10 кращих бізнес-мислителів в світі. Він є автором декількох книг, включаючи «Драйв», і його новітня книга носить назву «Коли: наукові секрети ідеального часу».

Ден Понтефракт

Головний інспектор «TELUS»

Pontefract – головний інспектор канадської телекомунікаційної компанії TELUS. Він є автором Flat Army і The Purpose Effect.

Христина Порат

Професор Джорджтаунського університету

Доктор Порат – професор менеджменту в Джорджтаунському університеті. Її робота в області невігластва і його наслідків на роботі. Вона є автором «Освоєння ввічливості: маніфест на робочому місці».

Майкл Порт

Засновник «Зарезервуйте собі солідний світ»

Порт був колись професійним актором і вчить лідерів, як привертати увагу і ефективно спілкуватися. Він є автором численних книг, і його найновіша – “Steal the Show”.

Скіп Прічард

Президент і головний виконавчий директор «OCLC»

Прічард має багаторічний досвід роботи в якості генерального директора в великих компаніях і визнаний досвідченим експертом. Його нова книга «Книга помилок: 9 секретів створення успішного майбутнього».

Джонатан Реймонд

Генеральний директор «Refound»

Раймонд – колишній генеральний директор і досвідчений керівник бізнесу, який вчить лідерів тому, як розвивати культуру за допомогою наставництва і зворотного зв’язку в режимі реального часу. Він є автором Good Authority: як стати лідером, якого чекає ваша команда.

Джеймс Роббінс

Засновник «Robbins Leadership International»

Роббінс є консультантом з управління з досвідом роботи в сфері лідерства, продуктивності та підзвітності. Він є автором дев’яти хвилин в понеділок.

Христина Рассел

Президент «Кемп Бау Вау»

Рассел – президент Camp Bow Wow, найбільшого в Північній Америці постачальника послуг по догляду за дітьми, інтернатам і дресируванню. Вона є експертом в області франчайзингу.

Ден Роквелл

Засновник «Лідер Фрік»

Роквелл тренує старших керівників і є автором популярного блогу Leadership Freak.

Шеллі Роу

Засновник «Шеллі Роу Ассошіейтс»

Роу вчить лідерів, як приймати ефективні швидкі рішення, використовуючи як інформацію, так і інтуїцію. Вона є автором декількох книг, враховуючи«Думай менше, живи більше і йди зі своїм».

Ян Резерфорд

Засновник «Впевнений в собі лідер»

Резерфорд має більш ніж 25-річний досвід роботи в бізнесі і є відставним медпрацівником спецназу армії США. Він є автором найменшого зеленого берета: про самовпевнене Лідерство.

Марк Санборн

Президент «Санборн і Партнери»

У Санборн є досвід керівництва бізнесом і асоціацією, який він застосовує в своїх виступах і семінарах. Він є автором декількох книг, враховуючи Фред-фактор.

Венді Сакс

Медіа Стратег

Сакс – колишній учасник CNN і Dateline NBC, який вчить інших, як розгортати свою кар’єру. Вона є автором «Безстрашний і вільний: як розумні жінки розгортають і відновлюють свою кар’єру».

Тім Сандерс

Партнер «Deeper Media Inc.»

Сандерс був раннім співробітником Broadcast.com Марка Кубана і став директором за рішеннями в Yahoo після того, як він придбав компанію. Він є автором декількох книг, враховуючи «Love Is the Killer App»: «Як завойовувати друзів в бізнесі і впливати».

Дейв Сандерсон

Керуючий партнер «Dave Sanderson Enterprises»

Сандерсон був пасажиром рейса “Чудо на Гудзоні” 1549, який приземлився на річці Гудзон капітаном Саллі Салленбергера. Оскільки Сандерсон вирішив допомагати іншим, він був останнім пасажиром, який залишив літак. Про свою історію він написав у своїй книзі «Моменти справи».

Дюди, які всього досягли самі і проводять тренінги з бізнесу