Дві найбільш грубі помилки початківців-підприємців

Будуйте свій бізнес правильно!

Краще, звичайно, вчитися на чужих помилках. Але ж так ми не розуміємо всіх наслідків і тому, вважаємо за краще здійснювати свої, а потім пожинати їх плоди..

1. Починати не з того

Подумайте, з чого б ви почали свій бізнес? Зазвичай починають з того, що зустрічаються 2 людини і один з них незадоволений своїм життям, пропонує почати спільний бізнес іншому. Першим на думку спадає те, що треба зняти якийсь офіс. Тобто, починають з того, що придумують собі купу перешкод, які, як правило, не мають ніякого відношення до результату, який вони хочуть отримати. Тобто, люди починають з оформлення. День, два або три вони побігають самі, спробують оформити документи в податковій. При цьому витратять купу часу і в підсумку здаються. Потім залишать це на завтра, в результаті їм буде завжди ніколи і у них нічого не вийде.
А значить, вам не варто розпорошуватися на дрібниці і другорядні речі.

Починайте з конкретних дій.

На реалізацію тестової версії бізнесу використовувати маловитратні ресурси. Ваш тестовий бюджет повинен бути мінімальним. Іноземці починають з того, що приїжджають в місто і починають щось продавати. Як правило, вони займаються торгівлею. Наприклад, ви бачите кавуни або шашлики, як ви думаєте, у продавців є якісь документи? Звичайно ж їх немає! Це їх пробна версія бізнесу. Вони починають з дій, а не з великих витрат.

Також пробуйте залучати безкоштовні або маловитратні ресурси знайомих і друзів. Будь-яку ідею треба протестувати перед тим, як вкласти в неї великі гроші. Задумайтесь, кому потрібна ваша ідея і хто буде її споживачем? Багато люди придумують хитромудрі товари і послуги. Помилкою в цьому є те, що вони не думають про потреби споживача. Можливо, ваш продукт буде просто не цікавий іншій людині. Часто це стає причиною провалу бізнесу.

2. Брати кредити на першому етапі розвитку бізнесу

Не беріть на startup кредити і не позичайте кошти у борг. Акцентуйте свою увагу не на те, щоб витрачати кошти, а на те, щоб їх заробити. Однозначно сказати про те, добре це кредит чи погано, вирішити не можна, але на початку бізнесу не можна брати кредит. Коли у вас немає достатньо коштів, ви шукайте інші способи їх заробити. Відсутність грошей включає наш мозок – користуйтеся ним! Людина, яка прагне до чогось, завжди знаходить вихід.

Сядьте і подумайте, яким чином ви можете заробити для початку свого бізнесу? Обов’язково переплачувати банку за якусь нещасну тисячу доларів? Кредитні гроші заважають розвиватися вашій бізнес – фантазії. Суму до 1000 доларів не варто брати в кредит – це не вигідно! Досвідчені бізнесмени підказали б вам, що вони брали кредит тільки на суми близько мільйона доларів і вкладали їх у вже успішний бізнес.

Ви повинні запам’ятати, що чим стійкіше на ногах стоїть ваша справа, тим більше грошей в неї можна вкладати. А на початку бізнесу – це ні до чого. Випробуйте свою ідею в інтернеті. Це дозволить вам не витрачати гроші і при цьому запропонувати комусь свої послуги. Тим самим, ви перевірите, наскільки актуальна ваша ідея. І те, чим ви займаєтеся має подобатися і вам самим. На початковому етапі бізнес не приносить великих грошей. Якщо вам сфера не подобається, ви перестаєте нею займатися. Оптимізуйте свої витрати. Чим більше грошей ви берете, тим менше ви використовуєте свою голову і втрачаєте фантазію.

Користуйтеся цими 2 пунктами і не робіть грубих помилок. Зазвичай, після першої невдачі люди більше ніколи не пробують займатися бізнесом. Постарайтеся уникнути помилок і будуйте свій бізнес правильно.

Дві найбільш грубі помилки початківців-підприємців