Два способи вкладення власних інвестицій. Який із них краще?

Мої дорогі, і знову ми про бізнес. Ви пам’ятаєте, як в одній статті ми писали про найвідоміших людей і їх світовий успіх? Пам’ятаєте історію Стіва Джобса і Стіва Возняка? Саме вони створили першу модель комп’ютера Apple, яким багато хто зараз і користуються. Ми користуємося, звичайно ж, більш оновленими і новими версіями, але на той час це було дуже яскраво і глобально. Навіть їх інвестор Марккула дуже вдало вклав гроші, хоча і не був упевнений в тому, що бізнес цих двох Стівів піде вгору. Так ось логічно буде поговорити про інвестиції і про те, куди ж найкраще їх вкласти, щоб результат був настільки хороший, що і в Стіва Джобса і Стіва Возняка.

Варто знати, що вкласти свої гроші, а саме інвестиції можна в два способи. Перший спосіб – це те, що можна взяти участь, наприклад, в якійсь чужій справі, а саме бути партнером. Це досить таки непоганий варіант, адже тоді вам не доведеться самому створювати той самий бізнес-план, шукати ще інших інвесторів і передбачуваних клієнтів і споживачів. Так, вкладатися в чужий бізнес можна, звичайно ж, колективно, а саме організовувати певний інвестиційний фонд.

В такому випадку вам можна вкласти гроші не тільки в один чийсь бізнес. Це буде, як певний нерозривний ланцюжок. Ви вкладаєте гроші в один бізнес – і деяка сума вам повертається. Потім цю суму ви знову кудись вкладаєте і виходить такий собі обіг грошей. По суті, якщо те чи інше підприємство перспективне і прибуткове, то у вас завжди будуть гроші і ви завжди зможете їх вкласти в щось ще. Так виходить, що ви вже працюєте безпосередньо з інвестиціями і бізнес ваш побудований саме на такій моделі.

Так само, за таким же принципом ви можете вкладати в бізнес не тільки гроші, але й акції. Акції, до речі, при досить таки прибутковому і перспективному підприємстві будуть також зростати. У такому випадку, чим більше у вас акцій, тим почесніше місце ви будете займати в компанії. І далі вже вам вирішувати користуватися самому цими акціями, або ж комусь дуже дорого їх продати.

Як би там багато плюсів не було в першому способі вкладення інвестицій не всіх задовольняє саме такий варіант. Тому єдиний вихід і це і є другий спосіб – це вкладати гроші в свою справу. Але для цього вам потрібно врахувати всі за і проти. А також точно і чітко визначитися з тим напрямком, в якому будете розвивати свій власний бізнес. Тоді на ваші плечі звалюється побільше проблем, адже потрібно зробити так, щоб те, що ви пропонуєте було цікавим і дуже важливо – актуальним, затребуваним.

Також звертайте увагу на те, як ваша справа розвивається протягом місяця. За цей час ви напевно можете зрозуміти чи йдете ви в збиток, або в прибуток. Навіть якщо працюєте в збиток собі, то не варто відразу ж закривати свій бізнес. Для початку постарайтеся зрозуміти в чому справа, а також знайти партнера або ж інвестора. І якщо після цього всього справа також буде йти тільки в збиток, то висновок напрошується сам. Також, ви можете просто перепродати свою справу більш успішній людині, а на ті ж самі виручені гроші зайнятися чимось ще, але вже проконсультувавшись зі спеціалістами.

А що стосується кредитів на бізнес, то перед тим як його брати гарненько все обміркуйте, щоб потім не було, по-перше, розчарування, а по-друге додаткового вантажу на плечах у вигляді заборгованих банку грошей. Зовсім неприємно, коли справа не виправдовує себе і тоді доводиться шукати або дуже високооплачувану роботу або ж сильно економити, щоб виплатити той кредит, який прогорів.

Два способи вкладення власних інвестицій. Який із них краще?