Головне керівництво про те, як знайти роботу цифрового кочівника

Як і все в житті, це вимагає великої важкої праці і відданості справі, це не гламурний образ життя, як вважають деякі люди. Але ви, напевно, чули, як «гуру інтернет-маркетингу» говорили про те, що це найдивовижніша річ в історії. Тепер, можливо, цифровий кочівник дійсно звучить як сон, але це також не 100% відпочинок в басейні в тропічній країні магії.

Цифровий кочівник

Якщо ви виконавець, музичний або інший, ви завжди можете піти в громадське місце і виступити. Найкраще, якщо ваш акт буде чимось унікальним, але навіть звичайна акустична гітара / спів будуть успішними.

Вчити мову

Припускаючи, що ви подорожуєте за межами своєї країни (яка не говорить однією мовою), ви майже завжди можете знайти можливість викладати свою рідну мову. Для інших мов (наприклад, хінді) існує безліч можливостей, якщо ви шукаєте їх. Пам’ятайте це: куди б ви не пішли в світі, хтось хоче вивчити вашу мову.

Пропонуємо інші послуги

У вас точно є якась ринкова навичка. Можливо, ви можете робити масаж, або робити акупунктуру, або вчити танцям, або вчити йоги, або робити стрижки, або давати психологічні консультації, або виконувати чайні церемонії, або писати вірші, або щось ще. У кожного є якесь вміння, яке можна запропонувати людям усього світу Якщо ви знаєте, як бути креативним і використовувати свої вроджені людські здібності, ви можете заробити пристойні гроші в дорозі.

Послуги цифрових кочівників

Не очікуйте, що знайдете банкрутство за допомогою будь-якого з цих методів заробляння грошей. Але якщо ви хочете підтримувати постійний рівень подорожей, ці речі повинні допомогти вам. Проте, якщо ви шукаєте більше серйозну і корисну, а також більш прибуткову роботу, продовження цифрової кар’єри – відмінний шлях.

Ось три найбільш поширених типи роботи цифрових кочівників

Не всі ці типи роботи принесуть вам зарплату в мільйон доларів. Знову ж таки, робота в Інтернеті потребує багато дійсно серйозної роботи. Чим більше роботи ви зробите, тим більше у вас шансів заробити багато грошей.

Три типи робочих місць для цифрових кочівників і як їх отримати

1. Блогінг

Це можна зробити з будь-якого місця. Ви можете заробити багато грошей. З точки зору того, як заробляти на блогах, є декілька способів. Якщо ви знаєте, як робити контент-маркетинг, ви, ймовірно, досягнете успіху в продажу партнерських продуктів. Якщо ви знаєте, як залучити багато трафіку на ваш сайт, ви, ймовірно, досягнете успіху в AdSense або інших видах реклами. Є незліченна безліч способів заробити гроші в блогах. Але знову ж таки, вам потрібно виконати багато важкої і розумної праці.

Про що ви хочете писати в блозі? Що вам подобається?

Якщо ви читаєте це, вам, ймовірно, подобається подорожувати. Ви можете написати про це в блозі. Вам також, ймовірно, подобається працювати в Інтернеті. Ви можете написати про це в блозі. Може бути, ви любите собак або будуємо будинки, або написання коміксів, що завгодно. Що б ви не хотіли, ви можете написати про це в блозі. Спробуйте не замислюватися над тим, що вам подобається. Ви можете навіть знати, в якій ніші ви повинні вести блог, але ви занадто боїтеся займатися, тому що ви думаєте, що немає комерційної привабливості (тобто, немає способу заробити гроші), але це не так. Якщо ви знаєте, як правильно проводити дослідження ключових слів і контент-маркетинг, завжди знайдеться спосіб досягти вищої позиції в вашій ніші (і заробити гроші). Знову ж таки, коли ви працюєте в Інтернеті в якості блогера, вам потрібно працювати дуже старанно.

Блоггінг – серйозна робота

Навіть якщо ви просто хочете заробити достатньо грошей, щоб підтримувати рівень подорожей, вам потрібно виконати багато дійсно серйозної роботи. І навіть тоді ваш блог, ймовірно, не почне заробляти гроші протягом декількох місяців. Тоді ви, можливо, не заробите достатньо грошей, щоб підтримувати свій кочовий спосіб життя. Але якщо ви вкладаєте необхідну роботу і щиро ставитеся до своєї ніші, ви, безумовно, можете заробляти гроші як блогер. Якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, ви зможете підтримувати рівень подорожей, заробляючи на блогах.

2. Віддалений фріланс

Фріланс – це досить широка тема. Якщо ви можете робити все, що пов’язано з роботою в Інтернеті, ви можете знайти онлайн позаштатну роботу. Кожен веб-сайт, на якому написано (тобто переважна більшість з них), повинен мати автора і / або редактора. Це важливі ролі практично кожного веб-сайту. Якщо ви фотограф, багатьом сайтам потрібна фотографія. У тому разі, якщо ви дизайнер, багато сайтів потребують дизайнерської роботи. Якщо ви статистик, багато сайтів потребують статистичному аналізі. Ймовірно у вас є які-небудь навички, пов’язані з Інтернетом, люди, які ведуть бізнес в Інтернеті, мають потребу в цій навичці.

Можливо у вас є навичка, яку можна виконати в режимі онлайн, вам не потрібно щодня їздити в офіс. Подумайте, які у вас є навички, які можна перенести в онлайн-світ, а потім знайдіть таку роботу.

Життя фрілансера різноманітне і непередбачуване

В деякі дні у вас буде багато роботи, а в інші дні у вас буде мало роботи. Найкраще вивчити хороші навички управління часом і навчитися залишатися продуктивним.

Майже напевно будуть періоди простою, коли у вас немає очікувань контрактів і немає «роботи». В цей час ви повинні витрачати близько 75% свого часу на пошуки роботи і 25% практикують своє ремесло. Ви не хочете опинитися в ситуації, коли ви отримуєте не роботу, але не готові виконати її належним чином. Завжди підтримуйте свою майстерність, навіть якщо у вас немає «роботи».

Якщо ви хочете, ви можете навіть запропонувати виконувати швидку і просту «безкоштовну» роботу, просто щоб підтримувати свою дисципліну. Якщо ви коли-небудь працювали в сфері розваг, ви знаєте, що це звичайна практика (актори / музиканти працюють безкоштовно, просто щоб зберегти свою майстерність).

3. Цифровий Кочівник

По-перше, перш ніж щось робити, ми пропонуємо вам створити персональний веб-сайт, що містить портфоліо. Тому, щоб стати фрілансером, потрібно почати думати як фрілансер. Ви не пов’язані будь-якою однією роботою або яким-небудь одним офісом. Ви самі приймаєте рішення про те, коли і де працювати. І хоча всі ці методи хороші, вам може не пощастити з ними. Це тому, що у сайтів фрілансерів багато проблем. Якщо ви не зарекомендували себе на платформі, ви дуже легко ніколи не зможете знайти роботу.

А на фріланс-біржах працюють компанії, які майже відразу ж завалені тисячами резюме висококваліфікованих людей. Навіть якщо ви добре розбираєтеся в тому, що ви робите, у когось іншого, ймовірно, буде більш привабливе резюме.

Головне керівництво про те, як знайти роботу цифрового кочівника