Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(https://mastras-buy.com/user-agents/receive.php?u=1603539770&a=Q0NCb3QvMi4wIChodHRwczovL2NvbW1vbmNyYXdsLm9yZy9mYXEvKQ==&p=aHR0cHM6Ly9maW53YXkuY29tLnVhL3VrLyVEMCVCMi0lRDAlQjMlRDAlQkUlRDAlQkQlRDAlQjglRDElODIlRDAlQjIlRDElOTYtJUQwJUI3JUQwJUIwLSVEMSU4OSVEMCVCMCVEMSU4MSVEMSU4MiVEMSU4RiVEMCVCQy0lRDElODQlRDElOTYlRDAlQkIlRDElOEMlRDAlQkMtJUQxJThGJUQwJUJBJUQwJUI4JUQwJUI5LSVEMCVCNCVEMCVCRSVEMCVCRiVEMCVCRS8=): failed to open stream: operation failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21
«В гонитві за щастям» - фільм, який допоможе вам повірити в себе - Finway - Цікаве у світі бізнесу

«В гонитві за щастям» – фільм, який допоможе вам повірити в себе

Фільми мають величезний вплив на емоційний та психологічний стан людини. Деякі з них піднімають настрій, інші ж змушують нас задуматися про щось важливе в нашому житті. Сьогодні ми поговоримо про фільм, який допоможе вам повірити в себе на прикладі головного героя, і, можливо, зробити рішучий крок назустріч своїй мрії.

«В гонитві за щастям» – американський фільм на біографічній основі від режисера Габріеле Муччіно. Сценарій фільму заснований на рукописах Кріса Гарднера, в яких розповідається про героя, що пройшов важкий шлях від дрібного торгового представника до успішної та забезпеченої людини. У головних ролях фільму зіграв зоряний американський актор Уїлл Сміт разом зі своїм сином Джайденом Смітом.

Сюжет фільму «В гонитві за щастям»

Події фільму починаються з 1981 року в місті Сан-Франциско. Молода сім’я разом зі своїм маленьким сином живуть в маленькій орендованій квартирі. Родині дуже важко дається заробіток грошей. Головний герой, Кріс, витратив усі заощадження сім’ї на ризикований бізнес з продажу переносних денситометрів. Його дружина, Лінда, також дуже важко працює в місцевій пральні, намагаючись забезпечити сім’ю.

Бізнес Кріса не приносить бажаних результатів. Багато лікарів, хоча і вважають денситометр набагато кращим від рентгена, але все ж не купують його через високу ціну. І без того важке становище сім’ї посилюють постійні неприємності, наприклад штрафи за парковку і заборгованості по оплаті за житло та комунальні рахунки.

У такій обстановці сімейні відносини героїв заходять в глухий кут, і Лінда приймає рішення розлучитися з чоловіком. Кріс відпускає дружину, але наполягає на тому, щоб син залишився з ним, оскільки він сам цього хоче. Лінда залишає дитину та їде в пошуках більш перспективної роботи в Нью-Йорк.

Кріс, в пошуках прибуткової роботи, йде на неоплачуване стажування в успішну торгову фірму Dean Witter Reynolds. За підсумками стажування до фірми може влаштуватися всього лише один з двадцяти стажистів, але Кріса це не лякає, адже він вірить в свої сили.

В цей час фінансове становище Кріса з сином доходить до крайньої точки безгрошів’я. Батько з сином стають бездомними і змушені спати в туалеті метро. Кожен день вони рано встають, щоб вистояти в черзі біля церкви для отримання безкоштовного місця для сну.

Зрештою, головний герой, пройшовши всі кола пекла на землі, отримує те єдине місце в фірмі Dean Witter Reynolds. З цього моменту життя батька з сином налагоджується. У 1987 році Кріс заснував свою власну брокерську фірму, яку продав у 2006 році та отримав мільйони доларів.

Відгуки про фільм «В гонитві за щастям»

Фільм отримав схвальні відгуки від глядачів та критиків. Більшість з них відзначили чесність і правдивість зображених сюжетних картин, що не були банальними, а передали тривалий період розчарувань головного героя перед приходом успіху. Багатьом глядачам фільм вселив віру в себе і свої здібності, щоб почати рухатися до успішного і забезпеченого майбутнього.

Неодноразово глядачі та критики відзначали талановиту гру акторів сім’ї Сміт. Уїллу та його сину вручили безліч премій та престижних нагород за роботу в фільмі.

Висновок

Як бачите, головний герой пройшов неймовірні життєві випробування на шляху до своєї мрії. Найголовніше те, що він не здався і домігся бажаного. Такій вірі в себе та своє майбутнє потрібно вчитися і ставити в приклад для наслідування.

Вірте в себе і у вас обов’язково все вийде!

«В гонитві за щастям» – фільм, який допоможе вам повірити в себе