Відсоткові ставки по ощадному рахунку

Ми всі знаємо, що важливо економити, але є різні види заощаджень. Одні збирає на пенсію. Інший спосіб – зберегти меншу суму в більш ліквідній формі, щоб тримати її під рукою в якості надзвичайного фонду.

Що це таке?

Ощадні рахунки – це безпечні місця для зберігання вашого надзвичайного фонду, який, на думку експертів, має становити не менше 3-6 місяців витрат на проживання (більше, якщо ваша робота менш стабільна або ви є єдиним годувальником своєї сім’ї). Навіщо вам ці гроші на ліквідному рахунку, такому як ощадний рахунок?

По-перше, непогано б зберегти деякі заощадження окремо від своїх пенсійних рахунків, тому що якщо ви підключитеся до пенсійних рахунків до 59 років, ви заплатите 10% штраф за дострокове зняття коштів плюс податки.

З іншого боку, вам може знадобитися доступ до вашого надзвичайного фонду в поспіху, щоб покрити рахунок на медичне обслуговування, тримати вас на плаву, поки ви шукаєте нову роботу, або платити за негайний ремонт автомобіля або будинку. В цьому випадку ви не хочете займатися продажем акцій, щоб зібрати необхідні кошти.

Високий рівень ліквідності

Маючи ощадний рахунок, ви отримуєте високий рівень ліквідності, що означає швидкий і простий доступ до ваших заощаджень в надзвичайній ситуації. Крім того, ви можете бути спокійні, знаючи, що крах фондового ринку не знищить ваш фонд дощових днів. Ваші вклади також застраховані федеральним урядом.

Однак в якості компромісу щодо їх безпеки і надійності ощадні рахунки зазвичай пропонують низькі норми прибутку. Ви не збираєтеся розбагатіти на процентній ставці, яку ви отримуєте. Ви можете навіть не перемогти інфляцію. Але саме тому ви тримаєте на рахунку тільки 3-6 місяців витрат, а не всі свої заощадження.

Кращі ощадні рахунки

Кращі ощадні рахунки – це рахунки з високими ставками і низькою комісією.

APY (річна процентна прибутковість)

Коли ви починаєте процес придбання кращих ощадних рахунків, важливо стежити за річним відсотковим прибутком (APY). Банки зобов’язані розкривати APY на своїх рахунках, щоб споживачі могли зробити обгрунтоване порівняння. APY повідомляє вам відсоткову ставку, яку ви заробите за рік заощаджень, з урахуванням складних відсотків.

Потрібна перепідготовка по складним відсоткам? Скажімо, ви вносите 1000 доларів в січні. Ви ставите це в обліковий запис, який становить щорічно, з процентною ставкою (також відомої як періодична ставка) 1%. Через рік ви заробите 10 доларів, а загальна сума складе 1 010 доларів. У наступному році ви заробите ту ж процентну ставку в 1% на 1 010 доларів. Ваші гроші ростуть у міру їх значення.

Мінімальний щомісячний депозит

Деякі ощадні рахунки мають мінімальний початковий депозит або мінімальні щомісячні правила депозиту. Якщо ви тільки починаєте нарощувати свій надзвичайний фонд, вам може не вистачити для задоволення цих вимог. Якщо ваш прибуток змінюється від місяця до місяця, вам краще пропустити обліковий запис з мінімальним щомісячним депозитом. Не турбуйтеся – ви можете скористатися акаунтами, які не мають мінімумів. Пізніше, коли ви зможете заощадити більше, ви завжди можете перевести свій бізнес на рахунок з більш високим APY, який має правило мінімального депозиту.

Ставка

Ставка на ощадному рахунку – це періодична ставка (також відома як номінальна ставка), яку ми згадували, коли пояснювали APY. Коли ви порівнюєте, щоб знайти кращі ощадні рахунки, непогано б поглянути як на ставку, так і на APY. Для деяких облікових записів швидкість і APY, які ви бачите, будуть однаковими. Чому? Тому що ці рахунки бувають тільки один раз в рік.

Збори

Важливою порадою для тих, хто хоче порівняти ощадні рахунки, є читання дрібного шрифту і визначення будь-яких зборів, пов’язаних з цими рахунками. Це можуть бути збори за обслуговування аккаунта, щорічні збори або мінімальні комісійні, які ви платите, якщо ваш обліковий запис падає нижче певного рівня.

Щоб знайти найкращі ощадні рахунки для вас і вашої родини, вам, можливо, доведеться збалансувати прибутковість і комісійні.

Перевірити наявність вільних місць

На відміну від чекових рахунків і рахунків грошового ринку, ощадні рахунки зазвичай не дозволяють виписувати чеки з рахунку. Якщо у вас вже є розрахунковий чек, який ви можете використовувати, вам може не знадобитися можливість виписувати чеки зі свого ощадного рахунку. Ви завжди можете перевести гроші зі свого ощадного рахунку на поточний рахунок, якщо це необхідно.

Підсумок за ощадними рахунками

У багатьох людей немає жодних надзвичайних заощаджень взагалі. Іншими словами, якщо ви читаєте це, ви попереду кривої. Щоб знайти правильну ставку ощадного рахунку для ваших потреб, рекомендується дотримуватися цілісного підходу і оцінити всі функції, описані вище. Кращі ощадні рахунки будуть мати високу прибутковість і відсутність або низькі комісії.

Відсоткові ставки по ощадному рахунку