Все, що вам потрібно знати про власника H & M і найбагатшу людину Швеції

Надзвичайно розумна та працьовита людина

В останні кілька років стійке зростання роздрібного гіганта H & M на Філіппінах стало очевидним. Шведський бренд зобов’язаний більшою частиною свого глобального успіху сім’ї Пірсон, чий патріарх почав все це.

Ось що вам потрібно знати про Стефана Пірсона, нинішньго голову тієї мажоритарної компанії другого за величиною в світі рітейлера модного одягу.

Він успадкував H & M від свого батька, Ерлінга Персона

Роздрібна компанія відзначила свої скромні починання простим магазином жіночого одягу під назвою «Hennes», що по-шведськи означає «Hers». Тридцятирічний Ерлінг Пірсон, батько Стефана, запропонував цю ідею під час поїздки до Нью-Йорку та відкрив Піонерську філію в Вестеросі, Швеція, в 1947 році.

Пірсон сам розробив логотип Hennes, використовуючи той же шрифт, яким відома абревіатура H & M. Пізніше цей зростаючий бренд відкрив ще дві філії в шведській столиці Стокгольмі і завершив десятиліття флагманським магазином, побудованим в хмарочосі в районі міста Хьоторгет.

Через два десятиліття Hennes придбала компанію роздрібної торгівлі мисливським одягом Mauritz Widfross і включила в її назву «Mauritz». Потім він почав продавати одяг для чоловіків і дітей. У 70-х роках магазин був перейменований в «H & M». У 1982 році Стефан Пірсон вступив на посаду генерального директора. Під цим новим керівництвом рітейлер вступив в успішну епоху, коли він побачив найбільш знакові супермоделі світу, такі як Сінді Кроуфорд, Наомі Кемпбелл і Лінда Євангеліста, які виступали в своїх компаніях. Він також продовжував розширюватися по всій Європі і пропонував онлайн-покупки в Швеції в 1998 році.

Він почав з поширення рекламних матеріалів з першого магазину H & M в Лондоні

Коли Пірсон зайняв своє місце в сімейному бізнесі, він не боявся виконувати чорну роботу. Під час запуску першої лондонської філії, він стояв біля магазину, роздаючи записи ABBA як маркетингову хитрість. Його перша посада була в якості менеджера по країні в Великобританії.

Він є найбагатшою людиною в Швеції

Пірсон пішов з поста генерального директора H & M, але продовжує залишатися його головою з поточної часткою в 40 відсотків акцій компанії. За даними Forbes, його власний капітал складає 17 мільярдів доларів. Він є найбагатшою людиною в Швеції. Персон також розширив своє досьє на торговельні об’єкти в Європі та США.

Він також вкладає значні кошти в нерухомість, володіє нерухомістю в деяких з найдорожчих торгових точок світу

Зі своєю схильністю до нерухомості Пірсон придбав кращі ділянки в найбільш відвідуваних торгових районах світу. Він володіє нерухомістю на Оксфорд-стріт у Лондоні, на Єлисейських полях в Парижі та на П’ятій авеню в Нью-Йорку. Через свою компанію Ramsbury Property він також придбав багато нерухомості в сільській місцевості, наприклад, сільську землю площею 8 700 акрів в Savernake Estate, яка складається з 31 котеджу і будинку. Звичайно, він залишає за собою більш ніж достатньо землі для себе. Два роки тому Пірсон доручив побудувати триповерховий особняк з дев’ятьма спальнями в маєтку Ремсбері, що займає 780 акрів його майна. Особняк, названий Park House, включає в себе оранжерею, басейн, тенісний корт і паркувальне місце на 12 автомобілів.

Хороші друзі з королем Карлом XVI Густавом та шведською королевою Сільвою

Має сенс, що королівська влада Швеції буде змішуватися з роздрібним королем країни. Пірсон дуже добре дружить зі шведськими королівськими особами, яких кілька років тому помітили на 70-річчі Пірсона. Це не єдині його королівські друзі. Королева Швеції і Йорданська королева служать піклувальниками в раді благодійної організації Пірсона, Mentor International.

Він заснував Фонд Ментора

Однією з найбільших пропагандистських ініціатив Пірсона є боротьба з наркоманією. Він був одним із співзасновників неурядової організації Mentor International, яка займається профілактикою наркоманії серед молоді. Пірсон так голосно заявляє про свою позицію проти зловживання наркотиками, що коли Кейт Мосс в 2005 році зіткнулася зі звинуваченнями в наркотиках, H & M негайно усунула її від посади. «Після оцінки ситуації H & M вирішила, що кампанія з Кейт Мосс несумісна з явною роз’єднаністю H & M з наркотиками», – сказав тоді представник.

Все, що вам потрібно знати про власника H & M і найбагатшу людину Швеції