Ви застрягли в фінансовій ямі? Почніть збільшувати свої фінанси вже сьогодні

Готуйте собі їжу самі

Для деяких людей це завдання може здатися дуже простим. У будь-якому випадку ви можете їсти вдома, тому що любите готувати. Це завдання має поширюватися на ваші обіди на роботу, а також вечерю. Ви можете спробувати приготувати їжу на вихідних або скористатися мультиваркою, щоб полегшити приготування їжі. Зібрати обід на роботу можна легко, зосередившись на залишках минулої ночі або упакувавши салат або бутерброд. Ви економите багато грошей, харчуючись домашньою їжею. Їжа, приготована в домашніх умовах, часто корисніша, ніж страви швидкого харчування, і цей факт також може допомогти вам почувати себе краще.

Ви будете здивовані тим, скільки ви зможете заощадити, коли перестанете вживати куповану їжу.

Планування заздалегідь робить життя набагато простішим. Плануйте своє щомісячне меню і список покупок

Подумайте про покупки в Інтернеті або про те, щоб хтось зробив для вас покупки, які можуть бути безкоштовними або оплачуватися за номінальною вартістю. Це може заощадити вам гроші, так як ви не будете витрачати багато на імпульсивні покупки.

Зменшіть свої щомісячні рахунки

Це може бути простіше, ніж ви думаєте, – скоротити ваші щомісячні рахунки, що означає економію протягом року. Для цього достатньо кількох телефонних дзвінків вашим різним провайдерам, щоб дізнатися, чи зможете ви зменшити суму, яку ви платите за страховку або за свої комунальні послуги щомісяця. Витратьте час в цьому місяці, щоб подивитися, чи зможете ви повністю відключити кабель або знайти більш дешевий план, який все одно надасть вам потрібні канали по телевізору. Зробіть те ж саме з вашим оператором стільникового зв’язку. Навіть якщо ви не можете переключитися в цьому місяці, подивіться, чи не закінчується ваш контракт найближчим часом, щоб дізнатися, які ще варіанти доступні для вас.

Це може допомогти вам зберегти заощадження після цього місяця

Покупки навколо допоможуть вам домовитися про більш низькі ставки. Деякі компанії будуть домовлятися з вами, якщо у вас є кращі пропозиції.

Немає нічого поганого в тому, щоб просити нижчу ставку на будь-яку з ваших послуг, оскільки це є заощадженням, і у компаній є плани утримання клієнтів.

Заморожування витрат певної категорії

Це схоже на швидке витрачання коштів, але замість того, щоб зупиняти всі витрати, вам просто потрібно вибрати одну або дві категорії, в яких ви не будете витрачати гроші протягом усього місяця. Це можуть бути розваги, одяг або інші категорії, в яких ви відчуваєте, що занадто багато витрачаєте. Іноді різке скорочення може допомогти вам зрозуміти, як мало ви можете витратити з кожним місяцем.

Виберіть категорію, в якій, на вашу думку, буде легко не витрачати

Виберіть категорію, в якій ви витрачаєте найбільше щомісяця, і подивіться, чи зможете ви обійтися без витрат на неї.

Зробіть це самі

Знайдіть три послуги або речі, за які ви зазвичай платите, проте які ви можете зробити самі. Якщо у вас є економка, спробуйте скасувати послугу на місяць і заощадити гроші, зробивши це самостійно. Дізнайтеся, як замінити масло самостійно. Якщо ви любите свіжоспечений хліб і регулярно купуєте його в пекарні, спробуйте випікати хліб удома. Ви можете зробити те ж саме, намагаючись відтворити вашу улюблену ресторанну вечерю. Якщо у вас є готовий продуктовий магазин, спробуйте зробити ці страви самостійно, щоб подивитися, чи зможете ви заощадити.

В кінці місяця у вас буде більш чітке уявлення про те, на що дійсно варто витратити ваші гроші і що варто робити самостійно, щоб заощадити.

Це відмінний спосіб визначити, чи варта послуга витрачених грошей

Ви можете знайти нову навичку, якою ви любите займатися, або здобути для себе нове хобі.

Поставте мету встановити додаткові заощадження

Останнє скромне заняття полягає в тому, щоб поставити мету заощадити додаткову суму в цьому місяці, а потім залишити її для збереження. Будьте впевнені, що ви робите досить, щоб відчути різницю в своїх витратах. Сума, яку ви обираєте, дійсно залежить від вашого прибутку. Якщо ви не заробляєте багато, знайти зайві сто доларів може бути тяжко, але якщо ви процвітаєте, ви можете спробувати заощадити п’ятсот або навіть більше. Складіть графік і відзначте ваш прогрес, ніби ви поклали гроші на свій ощадний рахунок. Це може допомогти вам створити свій надзвичайний фонд, якщо у вас його ще немає.

Ви можете продовжити ці цілі на весь рік

Це може бути так просто, як округлити ваші транзакції і зберегти ваші зміни у поведінці, щоб заощадити.

Будьте максимально старанні в заощадженнях, так як це допоможе вам отримати максимальну вигоду від коштів.

Ви застрягли в фінансовій ямі? Почніть збільшувати свої фінанси вже сьогодні