Випічка на дому як успішний бізнес

У попередній статті ми з вами поговорили про ідеї та поради для початку кавового бізнесу. Ще одним популярним видом заробітку є реалізація та продаж домашньої випічки. А якщо поєднати дві ці ідеї і продавати в одному місці і найсмачнішу каву і ароматну домашню випічку – ви опинитеся в безпрограшній справі.

Виготовлення та продаж домашньої випічки приваблює багатьох господинь. Але, не всі наважуються розпочати свою справу, боячись почути негативні відгуки споживачів і потерпіти невдачу.

Сьогодні пропоную вашій увазі основні етапи та поради для початку успішного бізнесу з продажу домашньої випічки.

Виберіть, чим саме хочете займатися

З самого початку вам потрібно буде визначитися з видом випічки, яким ви хочете займатися. На цьому етапі орієнтуйтеся на свої здібності та матеріально-технічну базу, яка у вас є або яку ви зможете закупити.

Найпопулярнішими варіантами домашньої випічки для продажу є:

• виготовлення пиріжків, булочок, пончиків і т.д. Тобто це буде реалізація дрібної домашньої випічки. Ви повинні враховувати, що продавати свій товар в цій категорії ви будете через дрібні торгові точки, ларьки і різні заклади;

• виготовлення тортів, пряників і тістечок. Цей варіант вимагає від вас трохи більше знань і умінь в кулінарії, а також творчі нахили для прикраси своїх виробів. Вибравши цей варіант, будьте готові до того, що продавати свою продукцію ви будете через роздрібні замовлення покупців;

• приготування випічки для великих закладів. Цей варіант буде наймасштабнішим, адже для приготування замовлень на заклади, у вас повинен бути налагоджений масштабний процес виробництва домашньої випічки. Тут, можливо, вам знадобляться помічники.

Вирішіть організаційні питання

Перш за все, вам потрібно буде вирішити питання з законодавством. Реєструвати свою справу офіційно або залишатися в тіні від сплати податків? Все це залежить від того, чим саме ви будете займатися, і де будете реалізовувати продаж своєї продукції.

У випадку з індивідуальними замовленнями на виготовлення тортів і тістечок, ви можете і не реєструвати свою справу офіційно, адже це в якійсь мірі ваше хобі, яке приносить нерегулярний дохід. Але, от якщо ви будете продавати свою продукцію в різних торгових точках без офіційної реєстрації, у вас можуть виникнути проблеми з законом. Та й, якщо чесно, будь-який заклад, який продаватиме вашу випічку має зажадати від вас відповідні документи про якість та право реалізації вашої продукції.

Також варто подбати про наявність всього необхідного обладнання та продуктів для приготування обраної вами випічки.

Реклама

Для того, щоб у вас з’явилися покупці, потрібно якомога більшій кількості людей розповісти про ваш товар. Це може бути реклама в соціальних мережах, реклама в газеті чи журналі, а також ваші пропозиції на різних дошках оголошень.

Визначтеся з ціною вашої випічки

Основою успішного майбутнього бізнесу, безсумнівно, є правильно виставлена ціна за ваш товар. Як вирахувати правильно ціну? Вартість вашої продукції, перш за все, повинна виходити з підрахунку витрат на її приготування. Відповідно, знизивши витрати на інгредієнти, ви знизите вартість своєї продукції.

З цією метою ви можете знайти оптових постачальників продукції або ж купувати все необхідне у великих обсягах за акційною ціною.

Удачі у Ваших починаннях!

Випічка на дому як успішний бізнес