Варіанти бізнесу з мінімальними вкладеннями

І знову ми говоримо про бізнес, але повірте, наші такі теми дуже актуальні і цікаві. Напевно багато хто з нас хотів почати свій бізнес, але вкластися по мінімуму. Ось зараз з вами і поговоримо про різноманітні варіанти бізнесу з так званими мінімальними вкладеннями. Як ми говорили, все більше людей намагаються зайнятися підприємницькою діяльністю, проте дуже велику суму грошей для свого навіть маленького стартапу не у всіх виходить відкласти. А тому варто звертати увагу на варіанти власної справи з мінімальними вкладеннями.

Одним з таких мінімальних вкладеннях є придбання банального смартфона. Хоча я впевнена, що у вас він і так є. Але також пам’ятайте, що в цьому варіанті на допомогу вам можуть прийти навіть той самий ноутбук або комп’ютер.

Перший бізнес-варіант з мінімальними вкладеннями – це автоперевезення. Сьогодні вже дуже добре розвинені високі технології і навіть є притаманний такий собі шалений ритм життя. Безліч людей вдається до послуг тих компаній, які займаються автоперевезеннями.

Для початку потрібно, звичайно зареєструватися в ІП або ТОВ і обов’язково зайнятися рекламою. Причому ви можете зробити два варіанти: ви можете роздавати свої візитки скрізь і в будь-якому місці. На візитці буде вказано ваш телефон, тому ви з легкістю залучите клієнтів. А якщо візитка буде оформлена якраз під ваш бізнес, то це ще більше приверне увагу. І є другий варіант – ви можете вести сторінку в соціальних мережах. Там теж можна зробити хорошу рекламу і знайти безліч споживачів послуг.

Другий варіант бізнесу з мінімальними вкладеннями – це екскурсовод. Якщо ви живете в прекрасному місті з самого народження, то ви можете це перетворити в свій маленький бізнес. Як? – запитаєте ви, а я вам відповім, що можна проводити екскурсії і навіть стати гідом по рідному місту. Для цього багато не треба. Треба тільки знання рідного міста і сторінка в соціальній мережі, на якій ви помістите розповідь про себе і про ті маршрути, які пропонуєте. Можете навіть карту маршрутів туди прикріпити.

Наступний варіант – це письменницька кар’єра. Спочатку це звучить трохи дивно, адже письменника зі смартфоном вже точно складно уявити, але це цілком реально і здійснимо. Весь секрет криється в тому, що вам просто потрібно почати вести свій блог за допомогою вашого смартфона. Там ви будете публікувати свої якісь думки або, може, ви взагалі вірші пишете. А також можна виставляти туди свої романи і повісті, якщо вони у вас є.

Ще один варіант бізнесу з мінімальними вкладеннями – це акційний антикваріатний перекупник. Для когось це без сумніву може бути дивним, але існує велика кількість компаній, які організовують продаж безлічі дешевих товарів через інтернет. Причому на цьому ви можете заробити непогані гроші, адже прості люди у вас цього може і не куплять, але люди схиблені на чомусь вінтажному і старому обов’язково звернуться до вас, за вашими ж послугами.

І останнім прекрасним варіантом для бізнесу з мінімальними вкладеннями є техпідтримка. Але це працює тільки для тих людей, які дуже добре розбираються в техніці. Ось ви помічали, що знайомі часто вам телефонують з приводу того, що у них зламався комп’ютер або щось ще, а ви люб’язно надаєте інформацію, як же все виправити, а гроші натомість не вимагаєте. А ви подумайте, що можна зробити собі сторінку в якійсь соціальній мережі і написати все, що ви вмієте і вказати контактні дані, а люди вже будуть до вас звертатися по виникненню проблем, які саме ви можете виправити.

Варіанти бізнесу з мінімальними вкладеннями