Бізнес ідеї 2019 року

Бізнес - ідеї 2019 року

1) Створення квест – турів


Бізнес в цій сфері в 2019 році перспективний, цікавий і вигідний, адже квести зараз набирають популярність. Головне придумати унікальний сценарій і намагатися організовувати виїзні квести, на них можна зібрати більше людей і, відповідно, більше заробити.


2) Створення онлайн – шкіл і навчальних курсів


Не можна не сказати про те, що зараз це один з найбільш вигідних типів заробітку. Потрібно знайти хорошого тренера і аудиторію і вже через місяць з, які вклали 100 тис. Рублів, можна заробити від мільйона. Ідеї ​​можуть бути самими різними: від створення дитячих іграшок до ексклюзивної біжутерії. Ваша фантазія тут зіграє велику роль.


3) Бізнес на рекламі


У сучасному світі без реклами не обходиться жодна, поважаюча себе компанія. Блогери і просто популярні в соц-мережах люди роблять чималі гроші на рекламах. Коли замовник бачить, що ваш профіль популярний, його дивляться, вам довіряють і до вас прислухається, він розуміє, що, замовивши у вас рекламу, у нього є всі шанси добре пропіарити свій продукт. Так що, розвивайте свої акаунти і заробляйте.


4) 3-D копії людей


Цей вид діяльності має на увазі під собою створення точної копії клієнта. Кожній людині, напевно буде цікаво створити на пам’ять фігурки своїх дітей або тварин або зберегти таким чином в пам’яті себе самого. До того ж, це прекрасний подарунок. Вкласти в цю ідею вам доведеться близько 500 тис. Рублів для закупівлі 3-D обладнання, але трохи пізніше ви зрозумієте, що заробили в рази більше.


5) Створення незвичайних букетів

Нікого вже зараз не здивуєш квітами з магазину, але справжній фурор зараз викликають «їстівні букетики», які можуть складатися або з чого. Дівчата зазвичай вважають за краще фрукти, іграшки, цукерки та квіткові мотиви, ще непогано зіграла б косметика, а ось чоловікам пропонують алкогольні напої, різні закуски і копченості. Також ви можете рекламувати себе в соц мережах.


6) Здача інструментів і предметів оренду
Вас іноді дратує, коли потрібно купувати щось «на один раз», але не вішайте ніс! Адже всім речам можна дати 2 життя, комусь ще вони обов’язково знадобляться. Особливо добре попитом користуються такі інструменти, як перфоратор, оргтехніка, а також спортивний інвентар і багато іншого.
7) Створення меблів для домашніх вихованців
Напевно ви зараз прочитали це і ахнули від того, як чудово почував би себе ваш кіт або пес в новенькій ліжечку, лазівку або будиночку. Так ось, багато любителів домашніх тварин з радістю потішать своїх улюбленців речами подібного роду. Адже зараз є навіть ті, хто вітає тварин з Днем Народження, а меблі для них – відмінний подарунок.
8). Проведення екскурсій
Якщо ви живете в місці, яке приваблює туристів, і при цьому ви любите своє місто і багато знаєте про нього, чому б вам на цьому не заробити? Від вас буде потрібно чітко складений план руху по культурним точкам вашого міста, транспорт, а також вміння цікаво розповідати про своє місто. Тут вам бажано добре бути ознайомленим з історією міста, так як багато туристів не соромляться ставити, що їх цікавлять.
9) Студія «Танцюючі Голови»
Компактна мобільна відеостудія стане яскравим розвагою для клієнтів, адже за лічені хвилини вони зможуть записати кумедні відеоролики зі своєю участю, які потім ще довгий час будуть приносити їм та їхнім близьким задоволення від перегляду.
10) Автомат з продажу живих квітів
Вам не потрібно витрачати свій час на те, щоб стояти і продавати квіти самому, в автоматах вони, до того ж, можуть зберігатися в свіжому вигляді близько 2 тижнів! Людина може підійти, оглянути і вибрати, який сподобався йому квітку, оплатити його і не стояти в чергах в квіткових магазинах. Ось так, в той час, коли ви відпочиваєте, автомат працює на вас та й зарплату йому платити не потрібно.

Бізнес ідеї 2019 року