Бізнес-тренери

Кім Скотт

Співзасновник «Candor»

Скотт була успішним лідером в Google, а потім приєдналася до Apple, де вона розробила і провела курс для початківців менеджерів під назвою «Управління в Apple». Вона є автором Radical Candor: Be Kick Ass Boss, не втрачаючи своєї людяності.

Патриція Скотт

Президент і генеральний директор «Uhmms»

Доктор Скотт – провідний спеціаліст з комунікацій, читає лекції в школі Уортон в Університеті Пенсільванії. Вона є автором книги «Як навчити білку фокусуватися на презентаціях: не просто інформуйте, але і трансформуйте свою аудиторію».

Тіна Силіг

Професор Стенфордського університету

Доктор Силіг – професор Стенфордського університету, який спеціалізується на інноваціях та підприємництві. Вона є автором «Правила творчості: витягуйте ідеї з голови і пускайте їх у світ».

Джейсон Селкам

Засновник, доктор Джейсон СЕЛКАМ

Selk – спортивний психолог, який зосереджується на розумовій витривалості і зосередженості. Він служив в якості директора психічного навчання для кардиналів Сент-Луїс. Він оглядач Inc.com і автор декількох книг, враховуючи «Організація завтра».

Андрій Собель

Президент «Andrew Sobel Advisors»

Собель написав вісім книг про те, як розвивати довгострокові професійні відносини, а також «Питання про силу: побудувати відносини, виграти новий бізнес і вплинути на інших».

Гретхен Стейдл

Президент «Глобальний масовий»

Стейдл керує програмою усвідомленого лідерства для жінок і дівчаток в Східній Африці і була названа героєм CNN. Вона є автором книги «Провідні зсередини: свідомі соціальні зміни і уважність до соціальних інновацій».

Пол Сміт

Керуючий партнер «Story Makers»

Сміт – колишній керівник Procter & Gamble, який зараз говорить і навчає того, як використовувати розповіді в керівництві і продажах. Він є автором трьох книг, враховуючи «Вести в історію: керівництво по створенню ділових оповідань, які захоплюють, переконують і надихають».

Джон Спенс

Керуючий партнер «John Spence LLC»

Спенс протягом усього життя вивчав лідерство і читав лекції майже в ста різних коледжах і університетах. Він є автором декількох книг, враховуючи Excellence By Design: Leadership.

Маура Томас

Засновник «RegainYourTime.com»

Томас є експертом в галузі продуктивності, управління увагою і балансу між роботою та особистим життям. Вона є автором книги «Робота без стін: керівництво для керівників з управління увагою, продуктивністю і майбутнім роботи».

Лінда Фішер Торнтон

Генеральний директор «Ведучий в контексті»

У своїх виступах і семінарах Торнтон розповідає керівникам про етичне лідерство, яке, за її словами, є континуумом різних точок зору.

Гордон Тредголд

Генеральний директор і засновник «Принципи лідерства»

Тредголд – запрошений професор в Університеті Стаффордшир, співробітник Інституту лідерства та управління і оглядач Inc.com. Він навчає лідерів своїй системі FAST, яка є абревіатурою для зосередженості, відповідальності, простоти і прозорості.

Дейв Ульріх

Співзасновник «The RBL Group»

Багато хто вважає доктора Ульріха «батьком сучасних людських ресурсів» і професором Ренсіса Лайкерта в Школі бізнесу Росса, Мічиганський університет. Він входить до числа 50 провідних лідерів «Мислителів», а його нова книга називається «Перемога через організацію: чому війна за талант зазнає невдачі у вашій компанії, і що ви можете з цим зробити».

Боббі Умар

Президент «Раеаллан»

Умар є одним з найбільш популярних тренерів з лідерства в соціальних мережах і має досвід у відносинах і соціальний капітал. Він є автором «Як спілкуватися в будь-який час, в будь-якому місці, з ким завгодно».

Рорі Ваден

Співзасновник «Південно-Західний Консалтинг»

Ваден є світовим експертом з самодисципліни і продуктивності. Він є автором книги «Взяти сходи і прокрастинувати з метою: 5 дозволів, щоб примножити свій час».

Кріс Восс

Генеральний директор і засновник «The Black Swan Group»

Восс є 24-річним ветераном ФБР, і він пішов у відставку в якості провідного міжнародного парламентера з викрадення людей. Він є автором книги «Ніколи не розділяй різницю: ведення переговорів так, як ніби від цього залежить твоє життя».

Сай Уейкман

Президент і засновник «Засноване на реальності лідерство»

Уейкман – дослідник драми, що спеціалізується на лідерстві, заснованому на реальності. Вона є автором декількох книг, враховуючи«Ні его»: як лідери можуть скоротити витрати на драму на робочому місці, покласти край праву і досягти великих результатів.

Катерина Вальтер

Глобальний євангеліст «Sprinklr»

Вальтер є провідним експертом в області інновацій і стратегічних комунікацій. Вона є автором книги «Подумай, як Цук: п’ять бізнес-секретів неймовірно блискучого генерального директора Facebook» Марка Цукерберга.

Боб Уіппл

Генеральний директор «Leadergrow»

Досвід Уіппла в галузі довіри. Він є автором декількох книг, враховуючи «Довіра до переходу: перехід до організаційних змін».

Ліз Уайзман

Засновник «Wiseman Group»

Уайзман, колишній віце-президент Oracle, була названа одним із 10 найкращих лідерів в світі. Її бестселер «Множники: як кращі лідери роблять всіх розумнішими».

Моніка Уорлайн

Засновник і генеральний директор «EnlivenWork»

Уорлайн – науковий співробітник Центру досліджень і освіти з питань співчуття і альтруїзму при Стенфордському університеті. Вона є автором книги «Пробуджуйте співчуття на роботі: тиха сила, яка піднімає людей і організації».

Джилл Янг

Засновник «Traction First»

Янг навчає підприємців системам лідерів для підвищення продуктивності і фінансових результатів. Вона є автором книги «Зароби!», яка вчить співробітників тому, як пов’язувати свої індивідуальні зусилля з фінансовими результатами компанії.

Бізнес-тренери