Будь-які гроші хороші – чи правда?

І, мабуть, останній принцип на сьогодні – «будь-які гроші хороші». Він, до речі, дуже схожий з принципом «спочатку рішення, потім гроші». Чим же, запитаєте ви. Але логіка все ж є. У попередньому принципі йшлося про те, що не важливо, що ви заробите, важливо те, яке рішення ви для цього приймете. Так ми навіть говорили про три шляхи, які вас чекають, якщо виберете спочатку обмірковувати ситуацію і щось вирішувати. Цей принцип хоч і схожий з одним з попередніх, але все ж має свої деякі нюанси, про які також потрібно знати.

Вам потрібно бути готовим до того, що не завжди певне фінансування приносить відразу мільйони чи мільярди, як було у випадку з іншими принципами. Так деякі підприємці починали з чогось зовсім маленького, брали гроші в борг або наскібали, так би мовити, гроші з грантів. Дрібним бізнесом, який спочатку не принесе мільйони, але навчить вас йти до успіху може бути і банальний продаж інкубаторів, які ви виготовляєте самі або взагалі ви можете заробляти на перепродажах. Такий варіант буде актуальними для студентів і мам у декреті. Та й школярі теж можу цим займатися, але головне не «впарювати» людям щось погане.

Краще те, що ви самі вже перевірили. Але найбільш мудрі підприємці вибудовують особливу модель бізнесу. Вони формують її на основі того, що отримують платежі і проплати ще до того моменту, як вийшов продукт. Так виходить, що сам клієнт і є так званим джерелом збільшення капіталу. Ви можете сказати, що в порівнянні з іншими принципами бізнесу цей найбільш хитрий, але це тільки ваші думки і ви маєте на них право. Але ось таке відбувається щодня і в такому випадку добре обом сторонам, оскільки покупець отримує у результаті те, що хотів, а виробник отримує гроші, на які і орієнтувався. Все досить чесно. Тим більше, якщо такий принцип вам не підходить, то ви можете не погоджуватися на нього, правда?!

Але яка ж на даний момент успішна компанія користується таким принципом? А це компанія CoolMiniOrNot. Все починалося з однойменного сайту, на якому шанувальники могли похвалитися тим, як вони розфарбували якусь фігурку з «Підземель і драконів». Через роки засновники цього сайту вирішили, що буде логічно самостійно придумувати якісь ігри і продавати їх. Вони до цього свого сайту прикріпили ще 21 компанію. У підсумку за всю виконану роботу зібрали цілих 20 мільйонів доларів. А все починалося з простого сайту, який на перший погляд, не мав якихось великих перспектив.

Це ще один прекрасний приклад того, що ведення якогось блогу все таки приносити гроші. У когось виходить менше, у когось трохи більше і то з часом, але головне пам’ятати, що будь-які гроші – це плюс, будь-які гроші хороші. До слова, цим сайтом зацікавилося багато також успішних компаній, але в 2016 році видання The New York Times змогли викупити сайт, про який ми говорили трохи вище, за 30 мільйонів доларів. Спочатку сайт приносив гроші стабільно і потроху, а згодом дійшло до ось такого чарівного результату.

Та й, до речі, це ж не кінець. Таким же методом можна створити новий сайт, наповнювати його і мати спочатку знову невеликий прибуток, а потім все продати за кілька мільйонів доларів. Такі схеми можна повторювати знову і знову. Головне, щоб нові ідеї з приводу створення та наповнення сайту, з’являлися, і тоді такий бізнес буде нагадувати безперервний ланцюжок. Якщо ви давно замислювалися над таким видом заробітку, то не зволікайте, пам’ятайте про принцип «за справу».

Будь-які гроші хороші – чи правда?