Ангуст Макквін – бізнесмен

Помер

Ангус Макквін, чиє рекламне агентство на Середньому Заході було головним архітектором сучасного іміджу Національної стрілецької асоціації до тих пір, поки в цьому році фірма не справила значні суперечності з збройовою групою, помер в Оклахома-Сіті. Йому було 74 роки.

Акерман Макквін, рекламна компанія Оклахома-Сіті, якою містер Макквін довгий час керував, оголосила про припинення існування. У нього був рак легенів.

Судова тяганина

Смерть містера Макквіна наступила на тлі судової тяганини між Н.Р.А. і Акерман Макквін, який ще нещодавно вважався немислимим.

Обидві організації були настільки близькі протягом майже 40 років, що деякі з найбільш відомих осіб, пов’язаних з Н.Р.А., в тому числі його колишня прес-секретар Дана Лоеш і його колишній президент Олівер Л. Норт, були фактично на заробітної платі Акермана, а не на Н.Р.А.

Але Н.Р.А. Цього року судовий процес проти Аккермана з приводу практики виставлення рахунків призвів до чвари всередині організації, що виробляє зброю, і поставив під загрозу керівництво її виконавчого директора Уейна Лап’єра, який був другом і давнім клієнтом пана Макквіна. Крім того, це розділило сім’ю містера Макквіна і створило серйозні фінансові труднощі для його компанії.

Макквін порізав собі зуби як директор і продюсер філій NBC і служив в адміністрації Ніксона, де він керував освітленням об’єднання Республіканських національних зборів в Майамі-Біч в 1972 році.

Компанія батька

Він приєднався до Аккерману Макквінів в 1973 році, компанія, співзасновником якої став його батько Марвін. Після роботи в якості креативного директора, Ангус став президентом в 1984 році і головним виконавчим директором в 1987 році, допомагаючи побудувати з компанії, що нараховує близько 25 співробітників, одну з 250.

Креативний директор

Він був креативним директором агентства під час початкової зустрічі з Н.Р.А. Група зброярів бачила Акермана Макквіна, як більш синхронізованого з його цінностями, ніж рекламні фірми на Східному і Західному узбережжі.

Акерман брав активну участь в розробці іміджу Н.Р. протягом багатьох років. Він працював з актором Чарлтоном Хестоном під час його бойового президентства в організації. Він розробив рекламну кампанію «Я – Н.Р.А.», яка намагалася олюднити групу, і включала в себе таких знаменитостей, як Рой Роджерс. І це змінило імідж пана Лап’єра, одягнувши їх в індивідуальні костюми.

Компанія також допомогла перетворити щорічні конвенції Північної Ірландії в масові зібрання, в цьому році в Індіанаполісі було проведено 15 акрів зброї.

«Я розмовляю з Уейном майже кожен день», – сказав пан Макквін в своєму висловленні в 2002 році в судовому процесі, порушену Н.Р.А. і інші угруповання проти Федеральної виборчої комісії. «Багато разів ми будемо говорити протягом дня», – додав він.

Про виборців

Описуючи, як Н.Р.А. використовують рекламу для впливу на виборців, він сказав в тій же заяві: «Я постійно кажу людям: жоден виборець не є вимикачем світла. Жоден виборець не включений і не вимкнений ».

Замість цього він порівняв виборців з диммером, «який стає яскравішим і м’якше і пульсує протягом усього процесу».

«Отже, що ви хочете, коли ви є прихильником другої поправки, – додав він, – щоб громадяни стали настільки поінформованими, наскільки це можливо, з цього питання».

Ангус Лорен Макквін народився в 1944 році в Суперіорі, штат Вісконсін, в сім’ї Марвіна і Мері Луїз Макквін. Він не відвідував коледж.

Юність

В юності він був письменником і директором Військово-морського управління інформації у Вашингтоні під час війни у ​​В’єтнамі. Пізніше він був продюсером телевізійного філії NBC в Х’юстоні, керуючи освітленням місій космічних апаратів Gemini і Apollo.

Макквіна пережив його син Рева, який в даний час є виконавчим директором Аккермана Макквіна. Його дочки Скай Брюер і Лорен Занотті і сім онуків. Його дружина, Джоді (Хецке) Макквін, колишня модель і актриса, померла в 2013 році.

Нація Чікасо

Протягом багатьох років основними клієнтами Аккермана була Нація Чікасо, для якої агентство розробило туристичний сайт в Оклахомі, який допоміг залучити інтерес до племені. Система охорони здоров’я Integris в Оклахомі була ще одним клієнтом. Стен Хупфельд, колишній виконавчий директор Integris, сказав, що пан Макквін зосередився на розповідях про лікарів і пацієнтів, а не на вихвалянні технологічних можливостей системи.

«Ви повинні стосуватися людей на особистій основі, і я думав, що його організація була дуже досвідчена в цьому», сказав пан Хупфельд.

Марк Келлер, музичний продюсер і фахівець в озвучці, який колись працював на пана Макквіна, і став близьким другом, сказав: «Мені важко думати про когось ще більш майстерного в зборі талановитих людей».

Nocona Boots

Він згадав, що співпрацював з паном Макквіном в кампанії для техаської компанії Nocona Boots, яку екологи критикували за рекламу в журналах, що зображає носіїв черевик, які змагаються з гримучими зміями і монстрами Джила.

«Великі новини – ковбої вбивають гримучих змій, вони не захищають їх», – сказав пан Келлер в інтерв’ю, додавши: «Ми просто намагалися продати ковбойські чоботи, і це спрацювало».

Медіа-платформи для клієнтів

Макквін відстоював створення медіа-платформ для своїх клієнтів, не більше видатних, ніж NRATV, трансляція в прямому ефірі, яка викликала тертя навіть у Північній Америці. за те, що вони вийшли за межі права на зброю в праву політику.

Відносини Аккермана з групою знарядь розпалися за останній рік, після того як Н.Р.А. дійшов до перевірки своїх підрядників в ході розслідування, проведеного генеральним прокурором Нью-Йорка летить Джеймс, з питання про звільнення Н.Р. від податків.

До квітня Н.Р.А. подав до суду на Акермана, стверджуючи, що він приховав від організації подробиці того, як компанія витрачала приблизно 40 мільйонів доларів на рік, які Н.Р.А. направив Аккерману і його філіям.

Позов

Інсайдери Акермана були шоковані позовом, який очолював Вільям А. Брюер III, зовнішній адвокат Н.Р.А., зять пана Макквіна. Аккерман заперечує звинувачення, і його союзники зображують юридичну боротьбу як спробу витіснити позицію Акермана в складі Н.Р.А.

Через кілька днів після подачі позову пан Норт очолив невдалу спробу повалити пана Лап’єра, Н.Р.А. чиновники сказали, хоча пан Норт оскаржив це звинувачення. До кінця червня Н.Р.А. закрили виробництво на NRATV і припинили свої відносини з Аккерманом.

У цій метушні троє дітей пана Макквіна виступили зі спільною заявою на цьому тижні. «Наш батько завжди твердо нагадував нам, що сім’я – це все», – сказали вони. «Він знав, що любов до сім’ї може витримати будь-яку бурю, перемогти будь-яке зло».

Ангуст Макквін – бізнесмен