Ізраїльський стартап Hypernative, який спеціалізується на кібербезпеці для Web3-проєктів, оголосив про успішне завершення раунду фінансування серії B, у межах якого компанія отримала $40 млн. Кошти підуть на вдосконалення технологічних рішень та розширення команди.
Про це розповідає Finway
Платформа для запобігання кіберзагрозам у Web3
Hypernative розробила платформу, що дозволяє виявляти, відстежувати й запобігати кіберзагрозам у реальному часі. Сервіс використовує інноваційні інструменти, такі як штучний інтелект, симулятори транзакцій та глибокий аналіз онлайн-простору, щоб попереджати потенційні атаки та шахрайство у Web3-індустрії. На сьогоднішній день понад 200 проєктів з активами під управлінням на суму $100 млрд користуються рішеннями Hypernative.
За офіційною інформацією, у 2024 році експерти компанії зафіксували $2,2 млрд збитків, завданих зломами, фішингом, експлойтами та іншими видами шахрайства у галузі Web3. Раунд інвестування очолили фонди Ten Eleven Ventures та Ballistic Ventures, а також StepStone Group, Boldstart Ventures і IBI Tech Fund.
«Ми знаємо, як класифікувати цю підготовку, а потім, по суті, передбачати їхні атаки ще до того, як вони їх дійсно реалізують», — заявив у коментарі технічний директор Hypernative Ден Каспі.
Подальший розвиток та плани стартапу
Залучене фінансування дозволить Hypernative розширити функціонал платформи, у тому числі впровадити рішення для захисту від шахрайства на рівні гаманців, удосконалити інструменти на базі штучного інтелекту й збільшити команду фахівців. Компанія планує і надалі розвивати напрямки превентивної безпеки для Web3-ринку.
Нагадаємо, раніше стартап Noah залучив $22 млн у посівному раунді для розробки сервісів з переказів у стейблкоїнах.