ФДМУ продає спиртзавод на Тернопільщині за ₴162 млн та готує нові лоти

В Україні шукають інвесторів для низки виробничих об’єктів.

Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив про проведення другого аукціону з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства

Про це розповідає Finway

«Зарубинський спиртовий завод»

в Тернопільській області. Стартова ціна продажу об’єкта становить ₴162,18 млн, що є на ₴60 млн нижче, ніж у попередньому аукціоні. Завод спеціалізується на виробництві спиртів, включаючи ті, що застосовуються як паливо або як складова частина пального, зокрема біоетанол.

Результати аукціонів ФДМУ

У першому кварталі 2025 року фонд успішно провів 130 аукціонів об’єктів малої приватизації, що на 13,8% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2024 року. Загальна сума переможних пропозицій на аукціонах досягла ₴404,9 млн.

Плани на майбутнє

ФДМУ планує виставити на онлайн-аукціони 168 об’єктів малої приватизації на загальну суму ₴749,1 млн у другому кварталі. Серед них також будуть два об’єкти великої приватизації:

«Сумихімпром»

та

«Будівельна компанія «Укрбуд»

. З 28 квітня по 2 травня Фонд планує провести 24 приватизаційні аукціони, серед лотів:

«Харківський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою»

у Харкові, будівля спорткомплексу на Кіровоградщині, а також окрема передавальна радіостанція з майном на Житомирщині.

Новини по темі