Частка нових автобусів на ринку України у березні перевищила 50%

|
Частка нових автобусів на ринку України у березні перевищила 50%

У березні 2026 року на українському ринку було реалізовано 247 автобусів, серед яких понад половину – 52% – становили нові транспортні засоби.

Про це розповідає Finway

Зростання продажів автобусів у порівнянні з минулим роком

За підсумками місяця, кількість зареєстрованих автобусів зросла на 21% порівняно з березнем 2025 року. Водночас спостерігається значне збільшення частки нової техніки: якщо торік вона складала лише 34%, то нині цей показник сягнув 52%.

«У минулому місяці український автопарк поповнили 247 автобусів (включно з мікроавтобусами). Це на 21% більше, ніж у березні 2025 року. Частка нової техніки в цьому обсязі становила 52%, торік була 34%», – йдеться в повідомленні.

Лідери серед нових і вживаних автобусів

З початку 2026 року автобусний парк України зріс на 647 одиниць, що на 6% більше, ніж за аналогічний період 2025 року. З цього числа 319 автобусів були новими, що на 10% більше, ніж торік, а 328 – вживаними, їх продажі зросли на 2,5%.

Найбільшим попитом серед нових автобусів у березні користувалися такі марки:

  • Isuzu – 29 одиниць
  • Ford – 23 одиниці
  • Citroen – 15 одиниць

Серед вживаних автобусів лідерами залишаються:

  • Mercedes-Benz – 57 одиниць
  • Volkswagen – 10 одиниць
  • Van Hool – 9 одиниць

Варто зазначити, що Васильківська громада на Київщині отримала п’ять автобусів, які надійшли з французького регіону Іль-де-Франс.