Інвестиційна компанія BGV Group Management ухвалила рішення про запуск п’яти нових проєктів у сфері енергетики. Окрім цього, група готується створити енергосервісну компанію, яка дозволить вийти на ринок підвищення енергоефективності комунальної інфраструктури.
Про це розповідає Finway
Потенціал ринку комунальних послуг
Як зазначив член ради директорів BGV Group Management Олексій Тимофєєв під час форуму в Києві, сектор комунальної інфраструктури України — зокрема водоканали, теплокомуненерго та водопроводи — має потенціал, який оцінюється у десятки мільярдів гривень та доларів. Зараз компанія тестує пілотні проєкти у всіх ключових напрямах, інвестуючи десятки мільйонів євро. BGV Group також розглядає можливість подальших інвестицій у розмірі від $50 до $200 млн.
“Але для великих та довгострокових інвестицій на українському ринку наразі бракує прогнозованості за межами горизонту п’яти років”, – зазначив Тимофєєв.
Плани на 2025 рік: інвестиції та нові проєкти
За словами Тимофєєва, протягом року компанія розглядала понад 50 проєктів у галузі енергетики, з яких 15 пройшли інвестиційну оцінку, але акціонери затвердили лише п’ять. До кінця 2025 року BGV Group Management планує спрямувати $147 млн інвестицій: зокрема у виробника будівельних матеріалів “Аерок”, якого придбали за $50 млн, а також у п’ять затверджених енергетичних проєктів і девелопмент.